Antykawiarnia z nowym modelem biznesu
Czytaj także

Taki nietypowy model biznesu przyjęto w AntiCafé mieszczącej się w Paryżu.

Tutaj przez 7 dni w tygodniu każdy klient może skorzystać z szybkiego, bezprzewodowego dostępu do Internetu, napić się gorącej kawy, jak i również herbaty, mleka, czekolady, zimnych napojów, zjeść owoce czy słodkie oraz słone przekąski. Ponadto klienci mogą także skorzystać z projektora, drukarki, skanera, małej biblioteki czy wielu, różnych gier planszowych. A na koniec wizyty nie dostaną za to powszechnie stosowanego rachunku. Zapłacą natomiast za czas spędzony w antykawiarni według cennika:

- 1 godzina 4 Euro

- 2 godziny 3 Euro

- bilet całodniowy 14 Euro

- bilet miesięczny 200 Euro

Każdy klient po wejściu do AntiCafé dostaje kartę rejestrującą czas, która przy wyjściu spełnia funkcję rachunku na zasadzie czasu spędzonego w antykawiarni.

Miejsce to stwarza warunki do pracy, nauki jak i zabawy.

A jeśli ktoś chce zorganizować jakąś imprezę okolicznościową czy to prywatnie czy służbowo to również na tego typu inicjatywy AntiCafé jest otwarte, choć także antykawiarnia sama organizuje różnego rodzaju imprezy otwarte dla swoich klientów.

Powstaje pytanie: czy ten model biznesu jest opłacalny?

Czas pokarze lecz nie zmienia to faktu, iż coraz więcej przedsiębiorców z różnych zakątkach świata decyduje się na tego typu biznesowe przedsięwzięcie. Najważniejsza jest dobra strategia.

Swoją drogą, mamy już dobrze prosperujące firmy typu „płacisz raz i jesz ile chcesz”, a teraz przyszedł czas na firmy typu „czas to pieniądz”.

Adres strony internetowej i zdjęcia: http://anticafe.eu/en

Podobne artykuły:

Nitka – kawiarnia szyta na miarę pomysłem na biznes

Mobilny piec opalany drewnem- pomysł na biznes. 

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

1-AntiCafé.jpg 2-AntiCafé---cennik.png 3-AntiCafé.jpg 4-AntiCafé.jpg 5-AntiCafé.jpg 6-AntiCafé.jpg