PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Artykuły dodane przez: Robert
Dodano 07 września 2012 | Dodał: Robert
Rower z drewna pomysłem na biznes
Zrobienie roweru całkowicie z drewna – bez użycia metalu, gumy czy tworzyw sztucznych jest możliwe? Okazuje się, że tak. Udowodnił to konstruktor z Wielkiej Brytanii, Michael Thompson tworząc swój drewniany pojazd.
Czytaj całość
Dodano 07 września 2012 | Dodał: Robert
Milkmaid sposobem na świeże mleko
Z pewnością większość z Was zna to uczucie, gdy wyjmując mleko z lodówki, chcąc go powąchać i sprawdzić czy aby na pewno jest świeże. Jednakże należy zwrócić uwagę, iż metoda wąchania nie zawsze daje nam pewność, że mleko jest świeże. Przekonujemy się dopiero o tym, gdy biorąc pierwszy łyk kawy, szybko ją odstawiamy z powrotem. Dlatego narodził się pewien pomył, który wyeliminuje tego typu niespodzianki.
Czytaj całość
Dodano 05 września 2012 | Dodał: Robert
Solowheel czyli jednokołowy biznes
Z pewnością pamiętacie dwukołowy pojazd o nazwie Segway, który w momencie pojawienia się stał się dużym hitem. Teraz prezentujemy jego młodszego brata, urządzenie o nazwie Solowheel. Jednokołowy, najmniejszy pojazd elektryczny, jaki powstał do tej pory.
Czytaj całość
Dodano 03 września 2012 | Dodał: Robert
Dobieraj w pary i zarabiaj
„Kartkując” setki internetowych stron natknęliśmy się na jakże prosty, a jednocześnie ciekawy wynalazek. Przedmiot, o którym mowa, został wymyślony i opatentowany przez naszego rodaka Zbigniewa Śreniawskiego. Nosi on nazwę Spinacz O-Ring. Do czego służy? Zapraszamy do lektury całego artykułu.
Czytaj całość
Dodano 03 września 2012 | Dodał: Robert
Heineken Cube czyli kwadratowa butelka
Piwo - najstarszy i najczęściej spożywany napój alkoholowy na świecie oraz trzeci, po wodzie i herbacie najbardziej popularny napój na świecie. Do tej pory kojarzony raczej z podłużną butelką. Niedawno jeden z światowych producentów tego złocistego trunku zaproponował koncepcję „kwadratowej” butelki.
Czytaj całość
Dodano 31 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Nowoczesna toaleta pomysłem na biznes
Kiedy jesteśmy w podróży, przemieszczamy się z jednego miejsca do drugiego może się tak zdarzyć, iż będziemy potrzebowali skorzystać z toalety. Jak one wyglądają obecnie na większości polskich dworców każdy wie. Jednakże są i perełki, jest ich tylko kilka, które swoim stanem i wyglądem odbiegają od polskiej „toaletowej” rzeczywistości, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Czytaj całość
Dodano 31 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Świecące w ciemności jeansy pomysłem na biznes
Ostatnio zamieściliśmy artykuł o serii rowerów, których rama świeciła w ciemności. Dziś też będzie będzie podobnie, lecz nie o rowerach a o ubraniach, dokładnie o jeansach. Model spodni, dostępny w sieci sklepów Barneys, z pozoru wyglądający normalnie, lecz gdy nadchodzi noc...zaczynają świecić.
Czytaj całość
Dodano 30 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Ministerstwo Gospodarki przypomina: rejestracja firmy jest bezpłatna
Ministerstwo Gospodarki zaleca przedsiębiorcom szczególną ostrożność przy podejmowaniu współpracy z firmami oferującymi odpłatne wpisy do prowadzonych przez siebie rejestrów. MG nie ponosi odpowiedzialności za zawartość jakichkolwiek spisów przedsiębiorców prowadzonych przez firmy komercyjne.
Czytaj całość
Dodano 30 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Bańki mydlane sposobem na biznes
Powstała z pasji, która postawiła przed sobą za cel dawanie radości, aby świat stał się piękniejszy. Dzięki swojej działalności zaspokaja nawet najbardziej wymagające gusta. Dzięki jej asortymentowi każdy mam możliwość stworzenia niezapomnianych wrażeń na rodzinnych spotkaniach, imprezach tematycznych czy wydarzeniach firmowych. O czym mowa?
Czytaj całość
Dodano 29 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Transportuj, oczyszczaj i zarabiaj
Woda zajmuje ponad 70 procent powierzchni Ziemi, jednakże tylko niecałe 3 procent nadaje się do spożycia. Powoduje to że miliony ludzi na świecie nie ma dostępu na co dzień do podstawowego produktu, wody pitnej. Stąd trwają prace nad pewnym projektem, który ma się przyczynić do poprawy tego zjawiska.
Czytaj całość
<<  <  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  >  >>