PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Artykuły dodane przez: admin
Dodano 15 września 2008 | Dodał: admin
NatureMill - domowy kompostownik pomysłem na firmę
Dwa największe składniki naszych śmieci to papier I żywność. Obie to biodegradalne substancje. Tak naprawdę to statystyki pokazują, że niemal 50% naszych odpadów składa się z … papieru i resztek żywności. Dlaczego nie uczynić z tej informacji dochodowym biznesem.
Czytaj całość
Dodano 14 września 2008 | Dodał: admin
Świecący sufit pomysłem na interes
Świecący sufit pomysłem na własny interes. Nie pierwszy raz pisze na temat ozdobnych sufitów, wracając do Pana Pietraszka, o którym różne informacje można w Internecie znaleźć po dzisiejszy pomysł, który naprawdę jest rewelacyjny, a rynek, którym można nim wypełnić jest olbrzymi.
Czytaj całość
Dodano 14 września 2008 | Dodał: admin
Ogórki ze smażoną papryką - pomysłem na biznes
Jak z firmy produkującej smakowe ogórki konserwowe zrobić dochodowy interes? Wystarczy przeczytać ten artykuł. Pomysł na biznes stary jak świat – ogórki w słoikach, ale dzięki dodatkom jest tak unikalny.
Czytaj całość
Dodano 14 września 2008 | Dodał: admin
Bar sałatkowy pomysłem na biznes
Czy zastanawialiście się kiedyś, czy można osiągnąć sukces inwestując w sałatki. Okazuje się że tak. Dowodem na to jest dwóch finansistów, którzy zrezygnowali z dotychczasowych posad, żeby spróbować swoich sił w branży gastronomicznej.
Czytaj całość
Dodano 14 września 2008 | Dodał: admin
BenAndJerry - lodziarnia pomyslem na biznes
Ben and Jerry. Odnosząca na całym świecie sukcesy sieć wyśmienitych lodów, nie znana w Polsce postanowiła wprowadzić krem do ust. Ale nie byle jaki, tylko smakujący dokładnie jak ich najlepsze odmiany lodów. Jeżeli jeszcze nie próbowałeś ich lodów, to nadszedł najwyższy czas.
Czytaj całość
Dodano 13 września 2008 | Dodał: admin
Podniebna restauracja pomysłem na własny biznes
Od ponad roku pewna Belgijska firma prowadzi podniebną restaurację. Każdy kto chciałby otworzyć taką działalność gospodarczą powinien przeczytać ten artykuł. Jak z szalonego pomysłu zrobić dochodowe przedsięwzięcie.
Czytaj całość
Dodano 12 września 2008 | Dodał: admin
Ekologiczna restauracja serwująca hamburgery?
Burgerville jest jedna z sieci serwujących hamburgery w Stanach Zjednoczonych. Do niedawna byli jednymi z największych konkurentów dla takich gigantów jak McDonald, BurgerKing.
Czytaj całość
Dodano 12 września 2008 | Dodał: admin
Portal wymiany notatek pomysłem na biznes
Kolejny ciekawy pomysł przychodzi zza oceanu. Zresztą największe inwestycje we własne firmy dokonuje właśnie USA. Tym razem jest to ciekawa strona poświęcona wymianie notatek, esejów itd. przez studentów.
Czytaj całość
Dodano 11 września 2008 | Dodał: admin
Ręcznie robiona, najlepsza czekolada pomysłem na własny biznes
Czekolada zawsze była świetnym pomysłem na własny biznes. Nie od dziś wiadomo, że najlepszymi klientami są ... stali klienci, a ci do dobrej cukierni zawsze wracają. To już jest przemysł, który zaczyna się gwałtownie rozwijać.
Czytaj całość
Dodano 11 września 2008 | Dodał: admin
Wprowadzenie pomysłu w życie
Masz ciekawy pomysł, świetny, nowatorski, innowacyjny - ale jak się za niego zabrać, żeby nie pozostał tylko pomysłem? Niestety większość naszych marzeń nimi pozostaje.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  >  >>