PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Artykuły dodane przez: admin
Dodano 10 maja 2009 | Dodał: admin
5 porad Google dla przedsiębiorców
Oto zbiór kilku raz które według konceru google należy wziąć pod uwagę przy planowaniu i prowadzeniu własnego biznesu. Jak pokazuje ich przykład co to rady wobec których nie można pozostać obojętnym.
Czytaj całość
Dodano 10 maja 2009 | Dodał: admin
ShortTask pomysłem na 1/4 etatu.
Ostatnim czasy obserwujemy prawdziwy wysyp specjalistycznych portali internetowych. Specjalizacja, specjalizacja i jeszcze raz specjalizacja. Tak według wielu futurologów będzie wyglądał internet za kilka lat. Kto pisze o wszystkim to o niczym konkretnym.
Czytaj całość
Dodano 05 maja 2009 | Dodał: admin
GradeFund wynagradza za stopnie
Jakiś czas temu prezentowaliśmy Państwu ciekawą witrynę internetową, która powstała w Wielkiej Brytanii – SmartyCard. Dzięki niej najmłodsi mogli uczyć się ciekawych rzeczy i otrzymywać za swoje postępy edukacyjne nagrody.
Czytaj całość
Dodano 05 maja 2009 | Dodał: admin
Daj się nabić w butelkę.
Na całym świecie fotografia przeżywa swoje odrodzenie. Założyciele firmy We Shoot Bottles wykorzystali swoją pasję do robienia zdjęć, zauważyli okazję na rynku i stali się właścicielami kasowego biznesu.
Czytaj całość
Dodano 03 maja 2009 | Dodał: admin
Inmod wprowadza nowa usługę - zaprojektuj...
W internecie aż się roi od portali, sklepów w których można zamówić zaprojektowaną przez użytkowników koszulki, smycze na klucze, spodnie. Ale jest pewnie portal, który postanowił wprowadzić nową usługę czyli projektowanie własnych poduszek.
Czytaj całość
Dodano 03 maja 2009 | Dodał: admin
Nowa odsłona pojemników na lunch
Firma Moben – rozwiązania dla kuchni z Wielkiej Brytanii postanowiła zająć się ostatnio pojemnikami na lunch, obiad, śniadanie. Specjaliści zrobili badania i zauważyli, że większość respondentów chciałaby zabierać do pracy mikrofalówki. Chciałaby...
Czytaj całość
Dodano 27 kwietnia 2009 | Dodał: admin
Gocycle rozpoczyna działalność i odnosi sukces
Całkowicie nowy model roweru właśnie wchodzi na rynek. Elektrycznego na dodatek. Dodatkowo jeżeli myślisz, że po przeczytaniu tego artykułu kupisz sobie taki- zapomnij, cała produkcja została wyprzedana w kwietniu. Zaraz po otwarciu działalności przez firmę Gocycle.
Czytaj całość
Dodano 24 kwietnia 2009 | Dodał: admin
Jak malować na budynku bez pozwolenia? CURB
Dopiero co zaprezentowaliśmy Państwu innowacyjny sposób reklamy – Flogos, a już na horyzoncie szykuje się kolejna ciekawa i działająca firma. Tym razem w Wielkiej Brytanii.
Czytaj całość
Dodano 20 kwietnia 2009 | Dodał: admin
FreePaperCups dla biurowych pijaków
Jaki jest najbliższy przyjaciel pracownika biurowego na całym świecie? Kubek. Więc dlaczego nie uczynić go największym nośnikiem reklamy? W sytuacji w której firmy tną koszty gdzie tylko mogą wydatek kilkuset, bądź kilku tysięcy złotych miesięcznie na jednorazowe kubki dla pracowników jest chyba zbędny?
Czytaj całość
Dodano 19 kwietnia 2009 | Dodał: admin
LegacyLocker wirtualnym testamentem WYRÓŻNIONY
Co się stanie z naszymi danymi, profilami, adresami e-mail po naszej śmierci? Czy zastanawiałeś, zastanawiałaś się kiedyś? Co się stanie z dostępem do internetowego rachunku bankowego. Danych do panelu administracyjnego naszej strony internetowej?
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  >  >>