PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Artykuły dodane przez: admin
Dodano 02 marca 2009 | Dodał: admin
Gadające menu? Dlaczego nie.
W połowie 2006 roku pewna kobieta udała się ze swoją wnuczką do restauracji. Ta cierpiąca na dolegliwe schorzenie atakujące układ nerwowy oczu nie była w stanie zamówić nic w żadnej knajpie.
Czytaj całość
Dodano 02 marca 2009 | Dodał: admin
ThePrintedBlog pomysłem na biznes
Z ostatniej listy Business Week wydanie amerykańskie można znaleźć kilka ciekawych pomysłów na biznes, które powoli otwierają się w Stanach Zjednoczonych i uważane są za te z przyszłością. Jednym z nich jest założona przez Joshua Karp „The printed blog” co w skrócie możemy przetłumaczyć jako Drukowany blog.
Czytaj całość
Dodano 02 marca 2009 | Dodał: admin
Vontoo – chcesz też?
Vontoo wystartowało jak narzędzie do prezentowania informacji klientów ich przyszłym lub obecnym klientom. Specjalne narzędzia pozwalają przygotowywać nagrania ciekawych promocji jak np. w USA gwiazdor ligi baseball dzwoni do ludzi , którzy kupili w zeszłym roku bilet na mecz by i w tym brali udział w show.
Czytaj całość
Dodano 19 lutego 2009 | Dodał: admin
Marzenie z dzieciństwa pomysłem na biznes
Turysta zwiedzający lasy na wschód od Vancouver w Kanadzie może natknąć się na osiedle domków. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że są one zawieszone na linach, kilka metrów nad ziemią w koronach drzew.
Czytaj całość
Dodano 12 lutego 2009 | Dodał: admin
Grippikns
Szwedzki potentat meblowy Ikea odniósł ogromny światowy sukces. Nic więc dziwnego, że powstaje wiele firm, które chce na tym skorzystać. Oprócz 2 istniejących firm- Bemz’a, który produkuje powłoki i poszwy na kanapy z Ikei i Parts of Sweden, dostawcy przeróżnych dodatków do artykułów Ikei, na rynku pojawiło się trzecie przedsiębiorstwo.
Czytaj całość
Dodano 05 lutego 2009 | Dodał: admin
Piwo i kawa od Heinekena
Recesja dotyka coraz więcej branż. Jak już wcześniej pisaliśmy w Polsce stosunkowo mało mamy jeszcze kawiarni, zarówno tych sieciowych jak i zwykłych osiedlowych. Starbuck coś nie może wejść na Polski rynek – choć z ich wysokimi cenami zapewne niewielu chętnych by się znalazło na caffe latte.
Czytaj całość
Dodano 26 stycznia 2009 | Dodał: admin
Zasilanie restauracji z oleju - zużytego
Co większość restauracji robi ze zużytym olejem? Wylewa, oddaje specjalistycznej firmie? Pewnie tak. A co można z tym niepotrzebnym olejem zrobić przedstawiła pewna amerykańska firma OWL Power Company.
Czytaj całość
Dodano 23 stycznia 2009 | Dodał: admin
Zoup!
Restauracja goni restaurację. Widzimy powstające jak grzyby po deszczu powstające sushi, naleśnikarnie, pierogarnie. Ale chcąc zjeść normalnego schabowego z ziemniakami i buraczkami musimy go przyrządzić...sami.
Czytaj całość
Dodano 19 stycznia 2009 | Dodał: admin
Bar-B-Cutie
Ile osób będąc na zachodzie, a zwłaszcza w USA zastanawiało się dlaczego u nas nie ma tak dobrych restauracji z grillem? Pewnie wielu. Słowo Bar-B-Cutie może to trochę zmienić.
Czytaj całość
Dodano 10 stycznia 2009 | Dodał: admin
3 Źródła finansowania dla początkującego przedsiębiorcy
Jednym z istotnych aspektów, który należy rozważyć przed rozpoczęciem działalności, jest kwestia finansowa. Wielu początkujących przedsiębiorców ma innowacyjny pomysł, ale ma również duże trudności z pozyskaniem funduszy na jego zrealizowanie.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  >  >>