PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Artykuły dodane przez: nicky
Dodano 02 lutego 2014 | Dodał: nicky
Biosensor stresu pomysłem na własny biznes
Stres. Każdy z nas go doświadcza czy to pod względem psychicznym czy fizycznym. I choć wywołują go różne czynniki jedno jest pewne, nienależny on do przyjemności. A gdyby tak móc zapanować nad stresem i nie dać mu satysfakcji wyprowadzenia z równowagi?
Czytaj całość
Dodano 09 stycznia 2014 | Dodał: nicky
Elektroniczne odpady pomysłem na własny biznes
… a dokładniej mówiąc elektroniczne pojemniki na śmieci, które mają za zadanie optymalizować rozwiązania logistyczne dla branży gospodarki odpadami i recyklingu.
Czytaj całość
Dodano 27 grudnia 2013 | Dodał: nicky
Słodkie giganty pomysłem na własny biznes
Są słodkie, miękkie, w różnych kolorach i o wielu wariantach smakowych. Niemal każde dziecko zna je doskonale. Oczywiście, mowa o żelkowych misiach, które zaliczają się do jednych z najpopularniejszych cukierków na świecie. Tyle, że …
Czytaj całość
Dodano 26 grudnia 2013 | Dodał: nicky
Domy dla psów pomysłem na własny biznes
Jest wierny, ufny, przywiązuje się do swojego właściciela i z radością wita swojego pana przychodzącego po ciężkim dniu pracy. To nikt inny jak pies, który jest powszechnie uważany za najlepszego przyjaciela człowieka, a biznes ten jest adresowany właśnie do miłośników czworonożnych przyjaciół.
Czytaj całość
Dodano 25 grudnia 2013 | Dodał: nicky
Restauracja dla traktorzystów...
Przeniesienie rustykalnego klimatu na wielkomiejski grunt daje możliwość poczucia się jak typowy, rasowy rolnik przez przysłowiowych „mieszczuchów". I jak się okazuje, stąd niedaleka droga, aby na tej podstawie powołać do życia własną firmę.
Czytaj całość
Dodano 24 grudnia 2013 | Dodał: nicky
Gwiazdorski pomysł na własny biznes
Życie pisze różne scenariusze. Dla niektórych jest to życie gwiazdorskie, a dla innych życie oparte na doświadczaniu dnia codziennego bez czerwonego dywanu i blasku fleszy.
Czytaj całość
Dodano 23 grudnia 2013 | Dodał: nicky
Koce z rękawami pomysłem na własny biznes
Koc. Nic odkrywczego wydawałoby się, lecz wprowadzenie jego modyfikacji doje możliwość założenia własnej działalności gospodarczej czego przykładem jest amerykańska firma Slanket Loungin Llc.
Czytaj całość
Dodano 28 lipca 2013 | Dodał: nicky
Wypożyczalnia kóz pomysłem na biznes
Uciążliwe chwasty, zarośla i inwazyjna roślinność czyli to co dla posiadaczy zielonych terenów, ogródków czy działek stanowi kłopot lub niedogodność, dla innych jest apetycznym kąskiem.
Czytaj całość
Dodano 02 lipca 2013 | Dodał: nicky
Tubki z alkoholem pomysłem na biznes
Alkohol nie z butelki i nie z puszki lecz wyciskany z tubki. Kto jak kto, ale użytkownicy pasty do zębów nie będą mieli problemów z konsumpcją procentów oferowanych pod marką GO, wytwarzanych przez Wenger Corporation.
Czytaj całość
Dodano 17 czerwca 2013 | Dodał: nicky
Kajak z teczki pomysłem na biznes
Co ma wspólnego kajak ze sztuką składania papieru zwaną origami? Niełatwo doszukać się elementów łączących nielekką i niemałą łódkę z wiosłami w porównaniu z cienkim, lekkim i giętkim papierem. A jednak. Pewien Kalifornijczyk stworzył kajak, który można złożyć jak japońskie origami, tym samym czyniąc go poręcznym, łatwym w transporcie oraz bezproblemowym w przechowywaniu.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  >  >>