Często podróżujesz na długich trasach? Zobacz jak możesz się wyspać
Czytaj także

Ale jedno zawdzięczamy antypodom. Poza oczywiście bogactwem samej ziemi w postaci olbrzymich złóż złota, srebra, diamentów itd także całą masę urządzeń oszczędzających wodę i energię. I nie tylko. Przeciętny Australijczyk po przejściu na emeryturę lub zbliżając się do niej kupuje sobie camping bądź cały samochód przerobiony na dom (motohome) i wyjeżdża z żoną w podróż swojego życia. Dookoła kontynentu. Z reguły by to marzenie urzeczywistnić sprzedaje dom na który razem zbierali i spłacali całe życie.

 

Dlatego w tym kraju jak nigdzie indziej można spotkać masę firm zajmujących się produkcją użytecznych rozwiązań dla lubiących dalekie wyjazdy. Nie inaczej jest z firmą Easysleeppod.

 

Firma zaprezentowała swój nowy produkt podczas odbywających się na początku marca 2010 roku targów karawanów w Perth w zachodniej Australii.

 

Urządzenie, które można szybko zamontować na dachu większości pojazdów samochodowych waży 75 kg. W ciągu 30 sekund z płaskiego kawałka plastyku przeistacza się w wygodne łóżko zamontowane na Twoim samochodzie. W którym wygodnie jesteś w stanie się wyspać.

 

Wymiary łózka to 2 m x 1,2 m x 1,5 m (wysokość po rozłożeniu).

 

Dzięki pompce hydraulicznej rozłożenie odbywa się automatycznie w bardzo krótkim czasie. Firma obecnie otrzymuje bardzo dużo zamówień z Afryki, Australii oraz Europy zachodniej.

 

Ich łóżko może być wykonane w dowolnym kolorze.

 

Bardzie ciekawa innowacja. Wiele osób podróżuje po Europie czy Stanach Zjednoczonych mogłoby skorzystać z takiego wygodnego łóżka. Mieszkasz w USA -zajmij się importem. Klientów na pewno brakować nie będzie.

 

A cena urządzenia? Niestety do dnia publikacji artykułu nie była nam znana.

 

Adres  internetowy:

 

www.eezysleeppod.com.au

 

Zdjęcia: eezysleeppod.com.au

 

Podobne artykuły:

 

Podróżuj z / na lotnisko z Pingwinem.

 

Sleepbox umożliwia sen gdziekolwiek jesteś

 

Greenbookings.com pomysł na niezwykły portal turystyczny

 

CitizenShipper czyli przywieź mi paczkę

 

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

eazysleep.jpg