Marzenie z dzieciństwa pomysłem na biznes
Czytaj także

Domki mają kształt planet, stąd ich nazwa „spheres”. Ich konstrukcja to połączenie schronienia na drzewie z technologią budowania łodzi. Każda z kul podtrzymywane jest przez 3 liny, przymocowane do 3 drzew. Klatka schodowa przypomina trap na statku, luźno opada do najbliższego drzewa i prowadzi wokół konaru w dół.

Wnętrze wykonane jest z najwyższej jakości materiałów. Widać tutaj wyraźne wpływy marynistyczne, drewniane elementy, okrągłe okna przypominają wnętrze jachtu. Sufit natomiast jest łudząco podobny do sklepień katedralnych, co daje optyczne wrażenie większej przestrzeni.

• Powłoka domków wykonana jest z materiałów odpornych na zniszczenia i zarysowania. W sprzedaży dostępne są 2 rodzaje planet: Drewniane za $150.000
• sugerowana cena dla dystrybutora - SZANSA DLA CIEBIE to 125,000$
• Z włókien szklanych za $45.000

Do nich należy dokupić osprzęt w postaci: lin, punktów zaczepnych, zawiasów itd. Osprzęt jest zróżnicowany w zależności od gustów i zasobności portfela. Tom Chudleigh wynalazca, twórca i dystrybutor kul, nie tylko sprzedaje swoje wyroby. Osiedle domków w lasach Kanady można wynająć tak jak hotel i jest to ciekawy i ekscytujący pomysł na spędzenie wczasów. Opłata za nocleg w zależności od rozmiarów kuli waha się od 100 do 200 $ za nocleg.

Adres internetowy:
www.freespiritspheres.com

Foto: freespiritspheres.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami.
Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

20090411145752_baza.JPG