Mieszkasz na wsi? sprawdź jak zwiększyć dochody
23 komentarze
Duży nakład pracy i niskie ceny w skupie płodów rolnych są zmorą rolników nie tylko w Polsce. Pomysłowy rolnik z Niemiec znalazł innowacyjne rozwiązanie na swoje bolączki, które przyniosło mu ogromny zysk.
Komentarze
Jagna | 13 lipca 2011
Na wsiach i w małych miejscowościach brakuje zwykle lokali, w których można organizować wesela. Popularnością cieszą się lokale stylizowane na zajazdy albo karczmy, coś w stylu http://www.kbprojekt.pl/projekty_domow_weselnych.php . Ważny jest tu wybór odpowiedniej lokalizacji i dostosowanie oferty do zamożności mieszkańców, którzy będą klientami lokalu.
www.mlekomat.pl | 13 lutego 2011
www.mlekomat.pl Najinnowacyjniej rozwionzany technologiczne MLEKOMAT na rynku. Najnisza cena na rynkach EU. Jedyny producent tego typu urzondzenia w środkowej unii. Jednozbiornikowy model MLEKOMAT do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Maszyna baza zawiera zbiornik o pojemności 2 razy 250 litrów. Moduł GSM do komunikacji z obsługą, ogłasza stan mleka w zbiorniku i temperaturę. Generuje dodatkowy zysk poprzez automat do sprzedaży butelek. Firma Mlekomat jest wyłącznym przedstawicielem na Polske firmy BAUECO Technology produkującej automaty, zapewniamy serwis w 24h, oraz bieżące dostawy butelek do automatów. Możliwość zaprojektowania wizerunku zewnętrznego automatu, zapewniamy pomoc i doradztwo techniczne. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty. +420 608 710005
Marco | 06 sierpnia 2010
Moje zdanie jest inne - polecam polską firmę, która od lat działa w branży mleczarskiej. Doskonale zna specyfikę branży a nie tylko automató wendingowych. Z doświadczenia wie co to mleko, jak bardzo wrażliwym jest produktem, i jakie wymagania nalezy spełniać. Poza tym nie zniknie nam z dnia na dzień z rynku... www.mlekomat.info
Grzegorz | 05 sierpnia 2010
Ja jednak polecam wloskiego producenta, ktory ma oddzial w Polsce w Warszawie firme NOVA, ktora oferuje serwis, gwarancje 2 letnia oraz posiadaja czesci na miejscu, jest takze mozilwosc wziecia automatu na raty. www.mlekomat.org.pl
Kaja | 30 lipca 2010
www.mlekomat.info tu można znaleśc informację o automatach do mleka oraz umówić się na spotkanie z doradcą
lokakarola | 19 maja 2010
Tak tak... zdecydowanie masz rację używam wieczorami tej dojarki i muszę przyznać że już dawno nie byłem tak zadowolony.
azalia | 24 kwietnia 2010
bardzo interesujace
mirek | 06 kwietnia 2010
Kolego Jacek a mówi Ci coś pojęcie kwota bespośrednia? Sprzedaż mleka surowego przez rolnika jest dozwolona(nie wiem jak w przypadku firm czy mleczarń) a sanepid swoją drogą pewnie też się przyczepi.
FNG | 31 marca 2010
Na allegro jest jedna firma, ale to jakieś nieporozumienie - sprzedają całą dojarkę chyba w tej cenie. w artykule jest zwykła chłodziarka wraz z czytnikiem monet i tyle.
Grzegorz | 30 marca 2010
A jakie firmy sprowadzaja tego typu automaty? Mozna prosic o szczegoly?
1  2  >  >>