Odbierz dotację i otwórz dochodową mobilną myjnię parową
116 komentarzy
Myjnie parowe to innowacyjne rozwiązanie, które rewolucjonizuje branżę myjni samochodowych i robi furorę wśród konsumentów oraz przedsiębiorców szukających pomysłu na dochodowe przedsięwzięcie. Dzięki chętnie przyznawanym dotacjom na przyjazne dla środowiska rozwiązania teraz ekologiczną myjnię parową można szybko otworzyć, nie wydając ze swojej kieszeni nawet złotówki.
Komentarze
Damian | 08 lutego 2013
Prowadzisz działalność 2 lata a jednocześnie twierdzisz, że jest to nabijanie ludzi w butelkę?! Czyli mam rozumieć, że od dwóch lat dokładasz do interesu...? Sam się zastanawiam nad czymś takim i muszę przyznać, że do tej pory spotykałem się raczej z pozytywnymi komentarzami...
Marcin | 04 lutego 2013
Mam taką myjnię od 2 lat i powiem tak: nabijanie ludzi w butelkę. Jeśli ktoś startuje jak ja to nie ma rynku na te usługi - to braknie kasy na wszystko i plajta. Ograniczone możliwości mycia parą wszystkiego bo brak jest osprzęty do myjki. Samym pistoletem można se pomiziać po ..... Ogólnie sa inne lepsze, tańsze i bardziej skuteczne maszyny do podobnych zastosowań. Mycie parą jest skuteczne przy małęym zabrudzeniu samochodu. Sezonowość usług - mimo reklamy w gruponach i gruperach, klienci nie wracają, artykuły w gazetach, kupony rabatowe itp. nie skuteczne. Powodzeniem jest pomysł jeśli przykleimy się do wujka, który jest mechanikiem; przy hotelu,!!! To jest temat sprawdzony. Ale dalej jest sezonowość. To jest biznes, są koszty samochodu - ubezpieczenie, najem pow w garażach itp. to 1 - 3 tyś za miesiąc. Biznes jest opłacalny jeśli codziennie od pon do pt jest sprzedaż usług na 250zł i mieścisz sie w godzinach 7 - 15-ta. Inaczej leży rodzina, ty orasz nosem itd. Do tego dochodzi utrata zdrowia : uszy.
marcin | 06 listopada 2012
no to jak to jest, jest ekologiczna i bez chemii czy nie jest. Bo piszesz, że używasz chemii do mycia. Poza tym skoro para ma tyle stopni, to czy nie uszkodzi lakieru i szyb zwłaszcza zimą? I ile paliwa zużywa sama myjka parowa która jest napędzana z własnego kompresora?
Paweł | 22 września 2012
Tak to wytłumaczyłeś, że nic z tego nie rozumiem.
Michał | 10 września 2012
Kolego Piotrze. Sprzedają, ponieważ myśleli, że jeżeli kupili maszynę za 25 tyś to, od razu będą mieli tłumy chętnych do mycia samochodów. Niestety, w mojej myjni wiecznie muszę starać się o nowych klientów. Z takim problemem borykają się zarówno myjnie tradycyjne jak i parowe. Oprócz zakupu maszyny przedsiębiorca musi przygotować się do biznesu. Wiedzieć, kiedy może, a kiedy nie może używać danej maszyny, dobrać odpowiednią dla siebie chemię i posiadać sporą wiedzę na temat kosmetyków i chemii samochodowej, aby ew. doradzić klientowi i razem z nim wybrać odpowiednią dla niego usługę.
Piotr | 07 sierpnia 2012
Skoro to takie dobre to dlaczego myjnie sprzedają to ? Wydaje mi się, że ta strona po prostu preferuje akurat firmy, które produkują myjnie parowe, ponieważ biznes im nie wyszedł i jakoś towar musi im zejść. A nikt nie chce tego kupować to polecą na to ludzie chcący stworzyć sobie nowy biznes i zarobić. Nie ma fikcji. Biedny nie zarobi. A jak zainwestuje to tylko straci.
Kamil | 19 kwietnia 2012
Witam. Mam do sprzedania nową myjkę Optima DMF z gwarancją 25% taniej, oraz komplet innych nowych maszyn do prania i czyszczenia. kontakt camilo1550@interia.eu
marcinsz | 17 kwietnia 2012
mobilne ale przecież gdzieś musi być zarejestrowana firma?! Siedziba firmy mieści się w moim mieszkaniu? Czy wtedy nie muszę mieć pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej w domu?
pomywacz) | 14 lutego 2012
mam pytanie, ile kosztuje srednio tego typu usluga?
Było o tym rok temu ... | 10 lutego 2012
Było o tym rok temu ...!!!
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  >  >>