Odbierz dotację i otwórz dochodową mobilną myjnię parową
116 komentarzy
Myjnie parowe to innowacyjne rozwiązanie, które rewolucjonizuje branżę myjni samochodowych i robi furorę wśród konsumentów oraz przedsiębiorców szukających pomysłu na dochodowe przedsięwzięcie. Dzięki chętnie przyznawanym dotacjom na przyjazne dla środowiska rozwiązania teraz ekologiczną myjnię parową można szybko otworzyć, nie wydając ze swojej kieszeni nawet złotówki.
Komentarze
marcin | 28 listopada 2011
myjnie parowe to dobry biznes ! co do pochodzenia sprzętu uważam że urządzenia europejskie są bezpieczniejsze pod kątem serwisu.
Sławek Dobrowolski | 21 listopada 2011
Witam ja osobiście zainwestowałem w myjnie parową Optima. Wiem że to kryptoreklama ale nie jestem związany z ta frimą. Mogę ich ich polecić, w 2010 postawiłem myjnie z 2stanowiskową w tym roku planuję kolejne dwie. Jest to bardzo dobry interes wiem sprawdziłem więc polecam.
Janek | 13 listopada 2011
Włoskie produkty nie są dobre, bardzo odbiegają od reszty jeżeli chodzi o awaryjność, nie polecam.
Andrzej | 11 listopada 2011
Największą zaletą maszyn ASTRA Steamer produkowanych we Włoszech jest ich wyjątkowo niska awaryjność i tym właśnie różni się od konkurencyjnych chińsko koreańskich maszyn OPTIMA. Dzięki zastosowaniu komponentów najwyższej jakości, w okresie gwarancyjny problemy techniczne ma zaledwie 0,5% użytkowników maszyn czyli dziesięciokrotnie mniej niż u konkurencji :) Serdecznie pozdrawiamy konkurencję :) Ponadto myjnie parowe ASTRA Steamer to łatwy serwis, łatwy dostęp do podzespołów przez co użytkownik sam przeprowadza akcje serwisowe bez większych problemów.
Irek | 09 pażdziernika 2011
Zachęcony tym artykułem sam zbadałem temat myjni parowych i dokonałem zakupu. Pracuje na tej maszynie już około 4-5 miesięcy i muszę przyznać, że jestem z niej wyjątkowo zadowolony. Co prawda sama praca jest ciężka, bo co jak co, jest to praca fizyczna ale powoli udaje mi się zdobywać kolejnych klientów i myślę, że inwestycję można uznać za udaną (aczkolwiek chciałbym z takimi stwierdzeniami poczekać do zimy). Pozdrawiam
Karol | 04 pażdziernika 2011
Komentarze są czasem usuwane jeżeli mają znikomą wartość merytoryczną. Zamieszczanie anonimowych komentarzy mających na celu oczernienie jakiejkolwiek firmy nie jest dopuszczalne. Jeżeli jest Pan tym zainteresowany proponuję skożystać z jednego z forów gdzie wymagana jest rejestracja.
Green Steam | 17 września 2011
Największą zaletą maszyn Optima jest ich wyjątkowo niska awaryjność i tym właśnie różni się od konkurencyjnych maszyn. Dzięki zastosowaniu komponentów najwyższej jakości, w okresie gwarancyjny problemy techniczne ma zaledwie 5% użytkowników maszyn. Serdecznie pozdrawiamy konkurencję.
Marcin | 15 września 2011
Wszystko fajnie , tylko macie serwis tragiczny , a awarie to dosyc czesta sprawa w Optimir Dmf
Green Steam | 09 września 2011
Sergiusz jesteś właścicielem myjni parowej czy tylko tak ci się napisało? Brud jest wchłaniany w szmatkę w płynnej postaci, ewentualnie pojedyncze krople kapią na matę, która jest pod koniec dnia czyszczona. Pozwolenia wodnoprawne nie są w takiej sytuacji potrzebne.
Sergiusz | 01 września 2011
Nie trzeba odpływu i można myć w garażu a brud spływający z auta to gdzie poleci?? Wyparuje?? Piszą głupoty,kałuży pod autem może nie ma ale brudu od cholery!!
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  >  >>