Odbierz dotację i otwórz dochodową mobilną myjnię parową
116 komentarzy
Myjnie parowe to innowacyjne rozwiązanie, które rewolucjonizuje branżę myjni samochodowych i robi furorę wśród konsumentów oraz przedsiębiorców szukających pomysłu na dochodowe przedsięwzięcie. Dzięki chętnie przyznawanym dotacjom na przyjazne dla środowiska rozwiązania teraz ekologiczną myjnię parową można szybko otworzyć, nie wydając ze swojej kieszeni nawet złotówki.
Komentarze
j22 | 19 stycznia 2011
Filmik super! Wcześniej widziałem jak jakiś samochód był myty i było to robione po prostu źle - samochód byłby porysowany przy odrobinie piasku. Tutaj nie ma o tym mowy bo brud jest fajnie spłukiwany. Pozdrawiam
GreenSteam | 22 pażdziernika 2010
Temperatura z jaką para uderza o lakier jest równa około 50-60 stopni. Taka temperatura jest w zupełności bezpieczna zarówno dla lakieru jak i dla szyb. Jeśli na zewnątrz jest bardzo mroźno, warto wstępnie spryskać czyszczoną powierzchnię z większej odległości. Przypadku pęknięcia szyby nigdy nie odnotowano.
xx | 13 pażdziernika 2010
Zastanawia mnie tylko, czy tak wysoka temperatura jest bezpieczna dla lakieru i przede wszystkim dla szyb.
GreenSteam | 04 pażdziernika 2010
Takie mycie zajmuje jednej około 30 minut. Z urządzenia mogą korzystać 2 osoby jednocześnie. Jakość mycia jest bardzo zadowalająca.
Maxxi998 | 03 pażdziernika 2010
mam jedno małe pytanko. Ile czasu zajmuje umycie samochodu osobowego z zewnątrz, oczywiście z rantami wkoło drzwi i bagażnikiem. proszę o odpowiedź pozdrawiam.
Mateusz | 19 września 2010
Podoba mi się to z samego tylko faktu, że jest ekologiczne. pozdrawiam
Janek | 19 września 2010
Planuję otworzyć taką myjnię do puki nie ma dużej konkurencji. Byłem już na prezentacji tej maszyny i szczerze powiedziawszy jestem pod wrażeniem. Z tego co wiem nie ma jeszcze dużo takich myjni w Polsce więc taka usługa może mieć sporą szansę.
myjnia parowa | 16 sierpnia 2010
Z mojego doświadczenia, czyszczenie karoserii samochodowej parą nie powoduje "ściągania" naklejek ani innych elementów z lakieru. Możemy tego dokonać przy odpowiednio zmienionej konfiguracji maszyny OPTIMA. Większy wąż, zwiększona temperatura pary i wilgotność przy odpowiednim zaatakowaniu narożnika naklejki z łatwością ją usunie. Tradycyjne mycie karoserii z błota i zanieczyszczeń komunikacyjnych przy odpowiednich ustawieniach maszyny nie spowoduję żadnych problemów zarówno z dokładnym wyczyszczeniem auta jak i reklamami którymi są obklejone. Myjnie OPTIMA są bardzo wszechstronnymi maszynami. Możemy za ich pomocą wyczyścić przede wszystkim bardzo dokładnie karoserie auta jak i jego wnętrze, silnik i tapicerkę. Para wnika we wszelkie szczeliny wydmuchując i rozpuszczając np. tłuste plamy. Zapraszam do myjni parowej w CH Targówek w Warszawie celem przekonania się o jakości mycia jaką oferujemy.
Tomasz | 12 lipca 2010
zalozenie: wynagrodzenie 2* 1500 zł - ale chyba jezeli zatrudnimy na czarno ?? tekst kpina, pisany przez sprzedawców myjek
Adrian | 23 czerwca 2010
A co w przypadku aut flotowych? piszecie że fajnie itd...a nie bierzecie pod uwagę że prawie 100% ma naklejone loga firmowe i reklamy a wiadomo ciepła para powoduje odklejanie się tych elementów więc nie wierzę że firmy będą tym zainteresowane ....
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  >  >>