Odbierz dotację i otwórz dochodową mobilną myjnię parową
116 komentarzy
Myjnie parowe to innowacyjne rozwiązanie, które rewolucjonizuje branżę myjni samochodowych i robi furorę wśród konsumentów oraz przedsiębiorców szukających pomysłu na dochodowe przedsięwzięcie. Dzięki chętnie przyznawanym dotacjom na przyjazne dla środowiska rozwiązania teraz ekologiczną myjnię parową można szybko otworzyć, nie wydając ze swojej kieszeni nawet złotówki.
Komentarze
Marek | 24 maja 2010
Taka myjnia miałaby przewagę w zimę, ponieważ możnaby umyć auto w garażu i to jest moim zdaniem duża zaleta. Jednak za taką cenę to nie wiem czy byłoby wielu chętnych. Przydałaby się mniejsza wersja, dla prywatnych właścicieli na swój drobny użytek.
parowa | 24 maja 2010
Zapraszam na forum poświęcone tematyce myjni parowych - www.myjnieparowe.fora.pl
Kartuz | 22 maja 2010
Optima faktycznie według mojej oceny nie zawojuje rynku. Długo i niedokładnie...takie odniosłem wrażenie obserwując pracę tego urządzenia. Poza tym klient nie zaufa usługodawcy, który będzie chciał potraktować lakier jego samochodu strumieniem gorącej pary i wybierze niestety myjnię tradycyjną...
kaziu | 20 maja 2010
Byłem ostatnio w Krakowie na prezentacji Optimy. Prezentacja na grubszym wężu i z pomocą kosmetyków dała zadowalający efekt. Widziałem wcześniej maszyny włoskie i angielskie ale żadne z nich nie miały takiej mocy jak Optima.
fedro | 18 maja 2010
Sprawdzałem optime, samochód samodzielnie myję się około 25 min(ford modneo sedan), większe zanieczyszczenia na karoserii ciężko schodzą, strumień pary wodnej usuwa go na bardzo małej powierzchni, przez co mycie w znaczący sposób się wydułża.....cena troszke za wysoka:((
Marek | 18 maja 2010
Fajne rozwiązanie na zimę, można sobie umyć auto w garażu, tylko, żeby urządzenia były bardziej dostępne czyli tańsze.
<<  <  1  2  3  4  5  6  7