PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Dobre pomysły na biznes
Dodano 13 czerwca 2011 | Dodał: Robert
Prepara czyli pomysł na kuchenny ogródek
Prepara to nowojorska firma, która słynie z innowacyjnych rozwiązań w kuchni. Gama wyrobów jest rzeczywiście imponująca, od nowoczesnych stojaków na książki kucharskie po finezyjne łyżki do lodów.
Czytaj całość
Dodano 07 września 2010 | Dodał: Robert
BierBike - pomysł dla degustatorów
Jesień zbliża się wielkimi krokami. Studenci szykują się do powrotu...do pubów zwiększając sprzedaż piwa w całym kraju. Można jednak ten wzrost jeszcze bardziej podkręcić stosując wydawać by się mogło bardzo proste rozwiązanie. Niespotykany jeszcze w naszym kraju Bierbike.
Czytaj całość
Dodano 18 czerwca 2010 | Dodał: Robert
SkinIT – lider rynku folii na świecie.
Kilka lat temu opisywaliśmy firmę DeinDesign, która powstała w Niemczech i prowadzi zaawansowany portal sprzedaży folii graficznych na praktycznie wszystkie urządzenia domowego i osobistego użytku. Jako pierwsi zastosowali technologie pomiarów każdego urządzenia i sprzedaży idealnie pasujących bardzo wytrzymałych naklejek.
Czytaj całość
Dodano 01 maja 2010 | Dodał: Robert
Top snap property – pomysłem dla Ciebie.
John i Ritas podczas podróży zagranicznej robili zdjęcia dosłownie wszystkiego. Pewnego razu usłyszeli od znajomych zapytania dlaczego nie mieliby mieć kilku zdjęć które pokazywałyby okolicę – z perspektywy. Po powrocie do Australii ta myśl nie dawała im spokoju.
Czytaj całość
Dodano 09 kwietnia 2010 | Dodał: Robert
BUStaurant-  luksusowa kuchnia na kołach
Cały świat powoli wychodzi z kryzysu, a co za tym idzie rośnie pula wydatków na dobra luksusowe. Korzystają z tego zarówno posiadacze ekskluzywnych restauracji jak i mniejsi, aczkolwiek wielce pomysłowi restauratorzy.
Czytaj całość
Dodano 12 marca 2010 | Dodał: Robert
AnaJet prosty sposób na...drukowanie koszulek.
Gdy kupujesz T-Shirt z nadrukiem zastanawiasz się jaki to musi być skomplikowany proces by coś takiego zrobić. Wcale nie musi tak być. To jest prostsze niż ci się tylko wydaje.
Czytaj całość
Dodano 02 marca 2010 | Dodał: Robert
BloomBox= czy zbliża się rewolucja?
Odkąd słynny i szalony Tesla bawił się z prądem, próbując nam go jeszcze bardziej upowszechnić, nic się nie zmieniało. Od tamtego czasu zaczęliśmy rozmawiać przez telefony komórkowe, spędzać większą część życia w internecie. Jeździć hybrydami, fascynować się Seagwayami.
Czytaj całość
Dodano 01 marca 2010 | Dodał: Robert
Panele słoneczne oczyszczą  wodę
Chociaż woda płynąca w naszych kranach z dnia na dzień staje się coraz czystsza, to jej jakość pozostawia niestety wiele do życzenia. Jednocześnie rosną ceny wody mineralnej sprzedawanej w butelkach.
Czytaj całość
Dodano 24 lutego 2010 | Dodał: Robert
MegaVan – tanie, elektryczne pojazdy dla biznesu
Kiedy prowadzimy swój własny biznes, często stajemy przed wyborem pojazdu dostawczego, bądź małego samochodu dla pracowników.
Czytaj całość
Dodano 23 lutego 2010 | Dodał: admin
VeggieTrader pomysłem na biznes - aktualizacja
Pamiętają Państwo pomysł z kwietnia 2009 roku, który obiecaliśmy, że będziemy aktualizować bo się bardzo podoba? Oto i jest uaktualnienie.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  >  >>