PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Dobre pomysły na biznes
Dodano 03 czerwca 2009 | Dodał: admin
Tam…. na dole czyli kolorowa Betty
Kiedy Nancy Jarecki była u fryzjera w Rzymie zainteresował ją pewien rytuał. Do salonu wchodziły klientki a fryzjerki po chwili wręczały im małe torebki z farbą do włosów i odprawiały z u śmiechem. Kiedy zapytała recepcjonistki co oznacza to zachowanie usłyszała: „To farba do włosów…ale tam na dole….tak żeby pasowały”.
Czytaj całość
Dodano 05 maja 2009 | Dodał: admin
Daj się nabić w butelkę.
Na całym świecie fotografia przeżywa swoje odrodzenie. Założyciele firmy We Shoot Bottles wykorzystali swoją pasję do robienia zdjęć, zauważyli okazję na rynku i stali się właścicielami kasowego biznesu.
Czytaj całość
Dodano 27 kwietnia 2009 | Dodał: admin
Gocycle rozpoczyna działalność i odnosi sukces
Całkowicie nowy model roweru właśnie wchodzi na rynek. Elektrycznego na dodatek. Dodatkowo jeżeli myślisz, że po przeczytaniu tego artykułu kupisz sobie taki- zapomnij, cała produkcja została wyprzedana w kwietniu. Zaraz po otwarciu działalności przez firmę Gocycle.
Czytaj całość
Dodano 24 kwietnia 2009 | Dodał: admin
Jak malować na budynku bez pozwolenia? CURB
Dopiero co zaprezentowaliśmy Państwu innowacyjny sposób reklamy – Flogos, a już na horyzoncie szykuje się kolejna ciekawa i działająca firma. Tym razem w Wielkiej Brytanii.
Czytaj całość
Dodano 18 kwietnia 2009 | Dodał: admin
Flogos reklamowa piana i pomysł na biznes
Czy znamy już wszystkie możliwe sposoby reklam? Oczywiście, że nie. Jedynym naszym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia i potrzeby, czyli psychologia. Okazuje się jednak, ze sposobów reklamy jest sporo i to takich, które jeszcze do nas nie dotarły.
Czytaj całość
Dodano 11 kwietnia 2009 | Dodał: admin
CarDok parkowanie dwupoziomowe
Co zrobić z miejscem do parkowania gdy go brakuje? Możliwości jest niewiele. Bogaci z całego świata dysponują pod swoimi rezydencjami miejscami na 20-40 samochodów. A co mają począć średnio zarabiający ze swoimi środkami transportu?
Czytaj całość
Dodano 20 lutego 2009 | Dodał: Robert
JetLev hitem roku
Jetlev spełnia marzenia o lataniu człowieka. Kiedy udało nam się znaleźć tę firmę nie bardzo wierzyliśmy w to co widzimy. Realny biznes, tak rewolucyjnego produktu. Chcesz się unosić wysoko nad wodą bez zbędnego balastu, balonu, motolotni? Kup JetLev i spróbuj.
Czytaj całość
Dodano 19 lutego 2009 | Dodał: Robert
Patyczki medyczne w nowym wydaniu
Pewne małżeństwo po odpracowaniu w firmach internetowych ponad jedną dekadę stwierdziło, że chce coś zmienić w swoim życiu. Przestać pracować dla kogoś i zacząć dla siebie. Tylko co robić? Postanowili zająć się wytwarzaniem patyczków medycznych do przytrzymywania języków (!!)
Czytaj całość
Dodano 19 lutego 2009 | Dodał: admin
Marzenie z dzieciństwa pomysłem na biznes
Turysta zwiedzający lasy na wschód od Vancouver w Kanadzie może natknąć się na osiedle domków. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że są one zawieszone na linach, kilka metrów nad ziemią w koronach drzew.
Czytaj całość
Dodano 26 stycznia 2009 | Dodał: admin
Zasilanie restauracji z oleju - zużytego
Co większość restauracji robi ze zużytym olejem? Wylewa, oddaje specjalistycznej firmie? Pewnie tak. A co można z tym niepotrzebnym olejem zrobić przedstawiła pewna amerykańska firma OWL Power Company.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  >  >>