PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Dobre pomysły na biznes
Dodano 20 stycznia 2009 | Dodał: Robert
LEDniczki pomysłem na biznes
Wydaje Ci się, że w domu już nic zmienić nie można. Że kwiaty już zawsze będą takie jak dziś – jesteś w błędzie. Są ludzie i firmy, które ciągle myślą co by tutaj udoskonalić, zmienić, poprawić. Takie właśnie zadanie spełnia Firebox – specjalnie zaprojektowana donica dla kwiatów , która jak tylko nadejdzie noc wypełni pomieszczenie pięknym kolorem – jakby w rajskim ogrodzie.
Czytaj całość
Dodano 10 stycznia 2009 | Dodał: admin
Naklejki, nakładki wprost ze strony www hitem roku.
Przedmioty codziennego użytku otaczają nas z każdej strony. Jednak ile z nich tak naprawdę wyraża nasze uczucia, styl bycia, zachowania, przynależność? Pewnie niewiele. Jest na to sposób, a w sumie wiele sposobów. Wpadli na niego Niemcy, choć pewnie niejeden o nim myślał. Dein Design bo o tej firmie, stronie internetowej mowa.
Czytaj całość
Dodano 11 listopada 2008 | Dodał: Robert
Można zamienić drogie paliwo na tani alkohol? Już można
Mitch Sremac pewnego dnia przed telewizorem oglądał program z Brazylii. O samochodach zasilanych etanolem. Pomyślał sobie wtedy co zrobić aby ludzie w USA mogli jeździć na takim paliwie? Dla wszystkich dzisiejszych modeli samochodów jego odpowiedzią jest zestaw konwertujący (Fuel Conversion kit).
Czytaj całość
Dodano 11 listopada 2008 | Dodał: admin
AlertMe - bezpieczeństwo i monitoring prądu
Potrzeba bezpieczeństwa jest jedną z elementarnych jaką człowiek potrzebuje. Na taką liczymy od państwa, na ulicy w biurze. Płacąc podatki mamy bardzo pośredni wpływ na to kto i kiedy będzie monitorował naszą okolicę. Ale w domu już możemy robić co nam się podoba.
Czytaj całość
Dodano 08 listopada 2008 | Dodał: Robert
MagnoGrip i mamy małą rewolucję
Pewien mieszkaniec San Francisco o wdzięcznym nazwisku Andre Woolery postanowił zrewolucjonizować systemy mocowania narzędzi budowlanych przy ciele majstra. Ale jego historia jest o wiele ciekawsza. W wieku 32 lat ma już wiele za sobą. Otworzył firmę IT , karaibską restaurację, współpracował w budowie szkoły biznesu w Uniwersytecie Stanforda.
Czytaj całość
Dodano 19 pażdziernika 2008 | Dodał: Robert
Pierwsza w świecie automatyczna myjnia motocyklowa
Prezentowaliśmy niedawno myjnie samochodowe jako pomysł na biznes. Teraz pewna firma, o której w USA zrobiło się głośno zaprezentowała pierwszą automatyczną myjnie dla motocykli. Harrell`s Wasch Systems. Firma posiada prawie 30- letnie doświadczenie w budowie automatycznych myjni samochodowych i ciężarowych.
Czytaj całość
Dodano 09 pażdziernika 2008 | Dodał: admin
Pyszne przekąski idealnie zapakowane w Twojej skrzynce na listy
Zdrowe przekąski w fajnym pudełku codziennie rano w skrzynce na listy? Czy to jest możliwe? Oczywiście. Dokonała tego pewna Angielska firma Graze. Zaoferowała ona w całej Wielkiej Brytanii specjalny produkt, a w zasadzie produkty, które można sobie samemu skomponować i zażyczyć z dostawą do domu.
Czytaj całość
Dodano 19 września 2008 | Dodał: Robert
Ekologiczne naczynia z biodegradowalnej masy
Jak wykorzystać opadłe liście? Po udanym przyjęciu w ogrodzie każdy organizator chciałby łatwo posprzątać. Ale co mają zrobić ci, którzy kochają przyrodę i nie chcą wyrzucać do kosza stert plastikowych jednorazowych talerzy?
Czytaj całość
Dodano 18 września 2008 | Dodał: admin
Restauracja pełna smaków pomysłem na firmę
Geschmackslabor to nowa restauracja mieszcząca się w budynku starej szkoły w Bremenshafen. Określenie „laboratorium” nie odnosi się jednak do gastronomii molekularnej, ani do jedzenia serwowanego w tubkach. Eksperymentem jest natomiast to, że klienci mogą sami dodawać smak swoim potrawom.
Czytaj całość
Dodano 17 września 2008 | Dodał: admin
Czerwona herbata z espresso
Kto nie lubi wypić w trakcie lunchu kawy, bądź zaraz po przyjściu do pracy. Wybór jest duży, a to cappuccino, latte, czarna, espresso – wypijamy tego miliony litry rocznie, kreując rynek wart dziesiątki miliardów $...rocznie (!!)
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  >  >>