PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Dobre pomysły na biznes
Dodano 18 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Znaczki pocztowe z Twoim zdjęciem
Znaczki pocztowe z Twoim zdjęciem – pomysłem na biznes. Już raz na łamach przejdznaswoje.pl pisaliśmy o pomyśle na firmę sprzedającą znaczki przez Internet – do wydrukowania w domu. W roku 2009 rynek pocztowy ma zostać uwolniony w Polsce.
Czytaj całość
Dodano 18 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Małe elektrownie wiatrowe pomysłem na biznes
Małe elektrownie wiatrowe pomysłem na biznes. Do niedawna turbiny wiatrowy były wielkimi I zaawansowanymi urządzeniami dostępnymi tylko do komercyjnych zastosowań w parkach wiatrowych. Do niedawna.
Czytaj całość
Dodano 18 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Ekologiczne środki czystości pomysłem na biznes
Ekologiczne środki czystości i pielęgnacji ciała pomysłem na biznes. Niedawno przedstawiłem Państwu kilka zestawów startowych dla ludzi dbających o środowisko. Paczki zwierające aluminiowe butelki, energooszczędne lampki oraz inne.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
VibramFiveFingers - pomysł na własny biznes
Ciekawy pomysł na własny biznes wymyśliła firma Vibramfivefingers. Zastosowali oni wysokiej jakości materiały, jak podeszwę Wibram (materiału odpornego na ścieranie, z nowoczesnym wzornictwem. But przypomina kształtem stopę i jest przystosowany do zakładania na gołą nogę. Każdy na pewno pamięta lata młodzieńcze kiedy to biegało sie po okolicy bez twardego obuwia, uwierających skarpetek.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Energia wiatru napędza wielkie łodzie
Energia wiatru do napędu wielkich łodzi. Ten świetny pomysł na własną firmę opracowali specjaliści z Bremen. Z firmy Beluga Shiping specjalizującej sie w kompleksowych rozwiązaniach transportu morskiego.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Żywa zielona ściana pomysłem na biznes
Zielone ściany zdobią wnętrza domów i biur. To kolejny przykład ciekawego pomysłu na własny biznes. Tym razem pochodzi on zza naszej zachodniej granicy, a mianowicie z Niemiec. Każdy florysta może pięknie przyozdobić Twój domu, biuro. Dodać do tego trochę wody, stworzyć mały staw, ale czy każdy z nich będzie potrafił stworzyć ścianę wykonaną z naturalnych roślin, w dodatku prezentującą się tak fajnie jak te widoczne tutaj na zdjęciu – nie sądzę.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Ekologiczne zestawy startowe pomysłem na biznes
Ekologiczne zestawy startowe - większość z nas dokładnie wie, że powinniśmy w końcu dokonać jakiś zmian w naszym środowisku. Świat się zmienia i dlatego kilka firm z ameryki wpadło na rewelacyjne pomysły na interes przygotowując specjalne zestawy startowe składające sie z produktów, które mają pomóc chronić naszą planetę.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Woorm poop - najśmieszniejszy pomysł na biznes
Worm Poop jest to najśmieszniejszy pomysł na własny biznes jaki słyszałem. Interes, który podbija amerykański rynek czyniąc ze swoich założycieli milionerów. A o co właściwie w nim chodzi? Jest to jeden z pierwszych produktów zrobiony całkowicie z odpadków domowych. Nawet opakowanie jest ze zbiórki wtórnej.
Czytaj całość
Dodano 07 grudnia 2007 | Dodał: Robert
GarageTek - pomysł na urządzenie garażu
GarageTek to przykład ciekawego pomysłu na własną firmę - czym zajmują się ci specjaliści?Urządzaniem garaży - nisza rynkowa nie opanowana jeszcze przez nikogo w naszym kraju. Dlaczego nie miałbyś być pierwszym i otworzyć firmę urządzającą garaże już dzisiaj?
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9