Praca w domu – w innym wymiarze. Archipod.
Czytaj także

Dla nich i innych zawodów powstał właśnie Archipod. Czyli biuro w domu, a w zasadzie w ogrodzie.  Poza ciekawym wyglądem zewnętrznym (wygląda bardzo harmonijnie) obiekt oferuje olbrzymią możliwość aranżacji wnętrza.

Projektanci założyli, że takie biuro będzie w stanie pomieścić do 2 pracowników. Oczywiście nie znajdziemy w środku toalety, ale są wersje że i ona się tam znajdzie.

Już wcześniej na łamach przejdznaswoje.pl opublikowaliśmy sporo podobnych pomysłów na biznes, które jak grzyby po deszczu powstają na całym świecie. Co pokazuje tylko trend. Takie firmy nie istnieją dla samych siebie tylko generuję niezłe przychody, gdyż jak wspomnieliśmy coraz większa część pracowników wykonuje swoją pracę w domu.

 

Archipod podaje, że cena podstawowa uwzględniająca Brytyjski podatek (19%) wyniesie 12 000 Funtów ~52 000 zł. 

 

Co zważywszy na wygląd i stopień zaawansowania nie jest zbyt wygórowaną kwotą. Zwłaszcza że poprzednio prezentowane firmy były znacznie droższe.

 

Produkcja tego typu mobilnych ogrodowych biur byłaby bardziej opłacalna w Polsce. Nie tylko ze względu na tańszy i dostępniejszy materiał, ale przede wszystkim z powodu niższych kosztów pracy. Na razie niestety nie ma znanej nam Polskiej firmy, która by tego rodzaju obiekty przygotowywała na sprzedaż. Oczywiście nie koniecznie na rynku Polskim, ale ogólnoświatowym.

 

Adres internetowy:

 

- archipod.co.uk

 

Zdjęcia: archipod.co.uk

 

Podobne artykuły :

 

H2Office pomysłem na nawodne biuro

 

Futurystyczny fotel idealny do pracy

 

Praca w domu czyli pełen profesjonalizm

 

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

2.jpg