PrzejdźNaSwoje   >   Narzędzia   >   Projektowanie stron www i logo   >   Komentarze
Projektowanie stron www i logo
3 komentarze
Jeżeli planujesz otworzyć firmę, bądź już takową prowadzisz potrzebujesz sprawnie wyglądającą stronę www, wizytówki, foldery reklamowe. To wszystko w przystępnej cenie możesz osiągnąć z nami. Zapraszamy.
Komentarze
Katarzyna Wójtowicz | 09 kwietnia 2013
Projektuje od loga po szkolenia e-learningowe http://totutotam.wix.com/totu Ukończyłam ASP w Krakowie, moimi klientami są zarówno małe firmy jak i wielkie korporacje. W razie pytań na stronie znajdziesz formularz kontaktowy.
Dawid | 04 czerwca 2011
Piotrek, twoje ceny to jest zwykłe łamanie rynku i wątpie w Twoją jakość, przez takie osoby jak Ty ten rynek wygląda jak wygląda... Powodzenia z biznesem.
Piotr | 11 maja 2010
Tanio nie jest. CMS za 2000 zł. Nie wiem, czy bardzo różnią się te strony od tworzonych przeze mnie, ale u mnie wystarczy zapłacić 360zł. Różnica spora, a może wystarczy, by mieć niepowtarzalną graficznie stronę w internecie. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów zarówno Portalowi jak i sobie:) Dziękuję za pomysły. Dwa z nich są w trakcie przygotowań i mam nadzieję, że za jakiś czas będę mógł o tym do Was napisać. Piotr