PrzejdźNaSwoje   >   Usługi   >   Tatuaż ? Poproszę. Zrób go i Ty.   >   Komentarze
Tatuaż ? Poproszę. Zrób go i Ty.
3 komentarze
Na prowadzeniu jednego studia tatuaży można zarobić miesięcznie nawet do 15 tys. zł. Mirek Morański, twórca marki Yakuza Studio Tatuażu, przekonuje, że to świetny biznes.
Komentarze
jim | 14 czerwca 2012
Nikomu nie polecam studia yakuza w warszawie przy ul. chmielnej, zrobiłem tam swój pierwszy tatuaż i okazał się on totalną porażką, koleś dziargał mnie przez ponad 4 godziny i męczył sie strasznie żeby zrobić mi coś na kształt indianina którego po trzech latach w dwie godziny i to bez żadnych kalek zamalował mój kolega, który obecnie ma własne studio tatuaży i obśmiewa takie studia jak Yakuza które zdzierają tylko kasę z ludzi i odwalają totalną amatorkę nie wspomnę już o cenie u nich za badziewnego indianina zapłaciłem 700zł u kumpla który uratował mi ramię po latach 300zł jakby co to wszystkim polecam www.szolcart.com ps. na stronie w galerii tatuaży możecie zerknąć sobie w zakładce ''trash is gone'' na drugiej stronie na górze jak wyglądał mój super tatuaż z jakuzy przed i po poprawce u Artura Szolca !!! Acha tylko niech was nie zdziwią terminy u Artura na tatuaż czeka się prawie rok w kolejce :)
marek | 16 marca 2010
tez bym chcial otworzyc studio ale taki koszt mnie przerasta jak pan tu oferuje... mysle ze mam nie przecietny talent ale jak narazie zajmuje sie tatuażem amatorsko...
ziolko | 05 marca 2010
zauwazam analogie najpierw robienie tatuazy a potem usuwanie w dr tatoof :-)