Wypożycz sobie szafę grającą.
Czytaj także

Klienci, którzy skorzystali z usługi i zaopatrzyli się w maszynę, czy to w swoim barze, restauracji czy na  imprezie domowej byli bardzo zadowoleni- opisów na stronie firmowej jest sporo. Wielu partnerów prowadzi już niezależne firmy w rożnych częściach Wielkiej Brytanii i zarabia razem z FunkyDiva.

 

 

Poziom zadowolenia, mierzony przez przedstawicieli firmy, osiąga niebotyczne 96%- co nie jest aż takie dziwne zważywszy, że jest to branża rozrywkowa. Ponieważ to urządzenie staje się coraz bardziej popularne na Wyspach, warto zainteresować nim inne kraje. Między innymi Polskę. Choć pracownicy FunkyDiva przyznają, że obecnie opracowali plan wejścia na rynek amerykański. Jednak nie widzimy żadnych przeszkód by i tam gdzie Polonia się znajduje oferować podobne usługi.

 

Zasada jest prosta. Elegancko wyglądające urządzenie z wbudowanym dotykowym wyświetlaczem i dyskiem twardym. Do tego ponad 12 000 utworów muzycznych w rożnych kategoriach. Wszystko w pełni legalnie. Wypożycza się taką szafę na 24h w przystępnej cenie (patrz koniec artykułu). Sieć agentów w całym kraju pozwala zwiększyć obroty. Są oczywiście dostępne plany wynajmu na miesiąc i dłużej, dla właścicieli barów i restauracji.

 

Firma FunkyDiva uruchamia właśnie kampanię reklamową w całej Wielkiej Brytanii także każdy niezależny przedstawiciel na tym skorzysta.

 

Ciekawy pomysł na własny biznes.

 

chcesz poznać cenę - napisz do nas

 

Adres internetowy:

 

funkydiva.com

 

Zdjęcia: funkydiva.com

 

Podobne artykuły :


Sejf do iPoda pomysłem na firmę

 

AnaJet prosty sposób na...drukowanie koszulek.


MegaVan – tanie, elektryczne pojazdy dla biznesu

 

 

 

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

funky.jpg