PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Dobre pomysły na biznes
Dodano 23 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Wystrzel prochy zmarłego – pomysł na nietypowy biznes
Pomyślcie, jaki pogrzeb byłby najlepszy dla zapalonego myśliwego? Czy wystarczy zwykła kremacja lub złożenie do ziemi? Otóż nie. Amerykańska firma pogrzebowa proponuje całkiem inne rozwiązanie. Specjalne naboje wypełnia prochami zmarłego, które to pociski później można wystrzelić np. z jego ulubionej broni.
Czytaj całość
Dodano 19 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
myURBIO pomysłem nie tylko na domowy ogródek
Zieleń w domu to istotny element wystroju każdego wnętrza. Jeśli lubisz towarzystwo roślin, które dają Ci poczucie bliskości z naturą czy nawet są Twoją pasją to planowanie domowej zieleni nie zawsze wychodzi tak, jakbyśmy tego chcieli. Wówczas można skorzystać z usług projektanta zieleni lub dostępnych, gotowych rozwiązań i zaprojektować ją jednak samodzielnie.
Czytaj całość
Dodano 26 września 2012 | Dodał: Robert
Zaprojektuj własnego pluszaka
Ci, co posiadają dzieci wiedzą, że ich ulubiona pluszowa zabawka – to rzecz bezcenna. Na rynku wybór pluszaków jest ogromy. Nie zawsze jednak, to co nam się podoba, będzie podobało się naszemu dziecku. Tu naprzeciw wychodzi firma CurlyQCuties , która daje nam, dziecku możliwość zaprojektowania własnej pluszowej zabawki.
Czytaj całość
Dodano 11 września 2012 | Dodał: Robert
Brzydkie świąteczne swetry pomysłem na biznes
Niektórzy ludzie widząc tandetny, świąteczny sweter nie wiedzą czy się śmiać czy kpić. Zazwyczaj robią jedno i drugie. Jednak nie Ann Blackman, która spojrzała na tandetny sweter i zobaczyła „znak” dolara. I tak założyła firmę My Ugly Christmas Sweater.
Czytaj całość
Dodano 22 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Zarabiaj sprzedając niecodzienne meble
Wpaść na ciekawy pomysł na własny biznes wbrew pozorom nie jest tak łatwo. Jak już się to uda trzeba go wcielić w życie. A jak wiadomo czasem od pomysłu do realizacji długa droga. Ale jest to jak najbardziej możliwe, co pokazuje przykład firmy Le Pukka Concept Store i jej właścicielki Katarzyny Barwińskiej.
Czytaj całość
Dodano 20 lipca 2012 | Dodał: Robert
Woda kokosowa podbija świat
Chcemy sprawdzić czy sprzedaż tego rodzaju produktu jest dobrze prosperującym biznesem czyli czy da się na tym zarobić oraz czy woda kokosowa jest najzdrowszym naturalnym napojem na świecie.
Czytaj całość
Dodano 29 czerwca 2012 | Dodał: Robert
Samoregulujące okulary
Starzenie się może być wyzwaniem. Jest to proces, który czeka każdego człowieka. Im jesteśmy starsi tym jest większe prawdopodobieństwo wystąpienia jakiejś dolegliwości. Czasem szwankuje nam wzrok i potrzebne są okulary, a to do czytania, do oglądania telewizji, do jazdy samochodem. Ale czy potrzebujemy ich aż tyle?
Czytaj całość
Dodano 08 pażdziernika 2011 | Dodał: Robert
Revolight - rowerowe światło
Sezon rowerowy powoli dobiega końca. Coraz większa liczba ścieżek sprawia, że widok cyklistów na stałe zmienił krajobraz naszych miast. I nie tylko. Rynek jest jeszcze daleki od nasycenia. Jednak nasz nowy pomysł nie jest związany z produkcją rowerów. Dziś opiszemy firmę Revolight. Która zamierza zrewolucjonizować jazdę rowerem po... zmroku.
Czytaj całość
Dodano 28 września 2011 | Dodał: Robert
SunCarPort- solarny garaż
Czy tego chcemy czy nie samochody napędzane paliwami płynnymi będą musiały w niedalekiej przyszłości znaleźć się na złomowisku historii. Cała masa nowych rozwiązań, które mają zastąpić czarne złoto jeszcze się nie upowszechniła. Przyczyna: wysoka cena, mała produkcja, problemy z zasięgiem czy jak w przypadku wodoru – brak punktów ładowania, nabijania butli.
Czytaj całość
Dodano 30 sierpnia 2011 | Dodał: Robert
Polska! głupcze
Trąby powietrzne, pożary, powodzie....jak Polska długa i szeroka nawiedzają nas wszelkie naturalne kataklizmy.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  >  >>