PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Dobre pomysły na biznes
Dodano 10 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
H2Office pomysłem na nawodne biuro
Pływające biuro to najnowsza propozycja brytyjskiej firmy Water Space. H2Office zostało zaprojektowane tak, żeby służyć zarówno służbowym obowiązkom jak i wypoczynkowi.
Czytaj całość
Dodano 28 lipca 2009 | Dodał: Robert
Restauracja Zawał serca- pomysłem dla Ciebie
Restauracje walczą o klientów zdrowymi posiłkami. Warzywa, witaminy i soki owocowe wylewają się z menu i mają zachęcić przechodniów do konsumpcji. Z zupełnie innego założenia wyszedł pomysłodawca pewnej restauracji z Phoenix- doktor Jon. Dr. JON (!!)
Czytaj całość
Dodano 25 lipca 2009 | Dodał: Robert
The Shweeb pomysłem na park rozrywki
Wyobraź sobie, że mkniesz w aerodynamicznej kapsule 4 metry nad ziemią, a potem spadasz i przelatujesz centymetry na taflą jeziora. Niemożliwe? A jednak.
Czytaj całość
Dodano 15 lipca 2009 | Dodał: Robert
Grill wolności pomysłem na firmę
Firma Freedom grill zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem akcesoriów świetnie nadających się na rodzinne wypady za miasto, biwak czy camping. Ich najnowszy produkt Freedom Grill FG-50 zdobył szereg nagród w tym prestiżową Narodowej Organizacji BBQ.
Czytaj całość
Dodano 09 lipca 2009 | Dodał: Robert
Green Glass czyli pomysł na zielone
Firma Green Glass powstała w roku 1992 w Afryce Południowej. Od tamtej pory jej produkty zawędrowały już na dwór króla Hiszpanii i ekskluzywne bankiety w Hollywood. Jednocześnie podbiły serca tysięcy zwykłych obywateli.
Czytaj całość
Dodano 02 lipca 2009 | Dodał: Robert
Pudło z duszą pomysłem na firmę
Wraz ze spadkiem cen telewizorów plazmowych i LCD coraz więcej osób decyduje się na ich zakup. Co zrobić ze starym telewizorem? Przedstawiamy rewelacyjny pomysł na własną firmę, o którym świat jeszcze nie słyszał.
Czytaj całość
Dodano 27 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Icon A5 pomysł na podniebny biznes
Młode przedsiębiorstwo z południowej Kalifornii chce wstrząsnąć światem lotnictwa. Jego produkt to luksusowy samolot śmigłowy dostępny dla mas.
Czytaj całość
Dodano 20 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Świeży pomysł na biznes
Według magazynu The Independent, jedzenie marnuje około 30% gospodarstw domowych, szczególnie ludzie młodzi i z małymi dziećmi. Count On It to prosta w użyciu, uniwersalna naklejka, która w mgnieniu oka powie Ci, czy jedzenie w Twojej lodówce jest jeszcze świeże.
Czytaj całość
Dodano 19 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Agencja reklamowa Nil. Zapłać ile chcesz.
Założyciele tej rewolucyjnej agencji reklamowej mówią o sobie, że ich DNA ma cyfrowy zapis. W rzeczy samej, ich pomysł jest zrazem banalny i przełomowy. Ich zdaniem marketing ewoluował i nie jest już pojedynczą strategią, którą można obrać, tylko nieustannym dialogiem z klientami i rynkiem.
Czytaj całość
Dodano 18 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Skorumpowany portal pomysłem na biznes
Kto chciałby kupić plik, którego nie można otworzyć i zyskać cenny czas na dokończenie eseju, projektu czy planu budżetu? Każdy! Przedstawiamy rewelacyjny pomysł na biznes dla studentów, uczniów i nie tylko.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  >  >>