PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Dobre pomysły na biznes
Dodano 19 sierpnia 2008 | Dodał: Robert
Pudełko po butach pomysłem na usługi bankowe
Holenderski prywatny bank z siedzibą w Amsterdamie szybko zorientował się, że wielu z jego bogatych klientów, nie ma czasu ani cierpliwości, żeby zajmować się swoimi finansami. Dlatego też Insinger de Beaufort uruchomił nowy serwis dla petentów, który co zadziwiające ma wiele wspólnego z pudełkiem na buty!Po omówieniu kwestii finansowych z pracownikiem banku Insigner’s, klienci otrzymują co miesiąc pudełko na buty.
Czytaj całość
Dodano 19 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Masz pomysł jak pomóc światu - masz 10 mln $
Masz ciekawy pomysł na biznes? Zarób 10 mln $ Google właśnie rozpoczął kampanię reklamową w sieci CNN. Oferuje, każdemu, czy to organizacja, osoba prywatna, firma, zrzeszenie firm za wynalezienie urządzenia, rozwiązania, przyrządu, które zmieni świat w danej dziedzinie wsparcie w wdrożeniu tego w życie jak i 10 000 000 $ (!!) w gotówce.
Czytaj całość
Dodano 19 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Usługi dla osób starszych pomysłem na biznes
Za 22 lata liczba osób starszych niż 65 lat zamierza się podwoić. Teraz seniorów jest na świecie około 500 milionów, w 2030 będzie ich prawie miliard. Nic więc dziwnego, że wielu przedsiębiorców swoje produkty i usługi adresuje do tej „prężnie rozwijającej się” grupy docelowej.
Czytaj całość
Dodano 18 czerwca 2008 | Dodał: Robert
DiscSkin - ochrona płyt CD/DVD pomysłem na biznes
Pomysł rewolucja. DiscSkin znany dotąd jedynie w USA, oraz kilku krajach Unii Europejskiej poszukuje dystrybutorów. Co to takiego jest poza świetnym pomysłem na biznes?Rewolucyjna osłona na płyty kompaktowe, gry, programy, muzykę. Ilu z nas miało problem, że jak już kupiliśmy oryginalną płytę CD lub DVD z programem, grą po jakimś czasie przestala działać z powodu zadrapań na jej powierzchni?
Czytaj całość
Dodano 18 czerwca 2008 | Dodał: Robert
DessertsBar - pomysłem na własną firmę
Ciekawe zdrowe soki pomysłem na własny interes. Konsumenci mogą kupić zmiksowane napoje z owoców w prawie każdym centrum handlowym i na każdym lotnisku.Jednak malezyjska sieć o smakowitej nazwie Dessert’s Bar postanowiła oklepanym napojom owocowym nadać nowy charakter i podawać je w niecodziennej atmosferze i w ekstrawaganckim stylu.
Czytaj całość
Dodano 18 kwietnia 2008 | Dodał: Robert
Rowerowa taksówka pomysłem na firmę
Nie ulega wątpliwości, że zanieczyszczenie środowiska w największych miastach świata jest bardzo duże. W niektórych dzielnicach nawet nie można normalnie oddychać. Wszystko za sprawą samochodów i przemysłu.
Czytaj całość
Dodano 18 kwietnia 2008 | Dodał: Robert
Holowanie pojazdów przez motocykl pomysłem na biznes
Widzieliście wóz pomocy technicznej na motorze? Gdzieś się zdarzają, ale na pewno nigdy nie mieliście okazji zobaczyć takiego pomysły na biznes – Honda Goldwing przerobiona na pojazd do holowania.
Czytaj całość
Dodano 18 kwietnia 2008 | Dodał: Robert
Nagrywaj wszystko - w trakcie jazdy
co się dzieje na drodze jak kierowca amerykańskiego radiowozu. Już dostępne dla „zwykłych” kierowców lusterko wsteczne z wbudowaną kamerą stanowiące świetny pomysł na biznes. Małym monitorem LCD, oraz kartą pamięci do nagrywania całej trasy.
Czytaj całość
Dodano 18 grudnia 2007 | Dodał: Robert
ColorOnPro - czyli gotowe szablony makijażu
Czasami zdarza się tak że koło ciekawego pomysłu na biznes przechodzimy obojętnie. Nie zauważamy tkwiącego w nim potencjału, albo po prostu nie chcemy. Właśnie taki pomysł na biznes mam możliwość przedstawić Państwu dzisiaj. colorOn and Eye Majic to rozwiązanie, które z pewnością spodoba się każdej kobiecie, chcącej szybko i ładnie podkreślić swój wygląd.
Czytaj całość
Dodano 18 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Automatyczne parkingi dla rowerów
Kolejny pomysł na własny biznes przychodzi z Holandii. Teraz firma zajmuje się wynajmowaniem rowerów Amsterdamie.Nie jest to jednak zwykły wynajem, ale po opłaceniu 2,85Euro zabierasz rower z bardzo fajnie zaprojektowanego automatu.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  >  >>