Zostań dystrybutorem WeeRide...
Czytaj także

Ku uciesze wielu rodziców pojawiły się w Polsce innowacyjne foteliki rowerowe marki WeeRide i cieszą się coraz większa popularnością.

Są one montowane pośrodku roweru, tuż przed rodzicem. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że malec bierze aktywny udział w podróży, co daje mu mnóstwo nieocenionych korzyści. Nasz Szkrab jest w stałym kontakcie z rodzicem, z zaciekawieniem obserwuje co się dzieje dookoła, poznaje otoczenie i  wiele się uczy. Taką frajdę mogą dać maluszkowi tylko foteliki typu WeeRide.

Dziecko jedzie przodem do kierunku jazdy, tuż przed rodzicem i  właśnie ten sposób podróżowania jest dla dziecka optymalny. Jest to idealne rozwiązanie, na które czekał każdy rodzic lubiący aktywny tryb życia i przejażdżki rowerowe ze swoim maluszkiem. Specjalna konstrukcja pozwala zamontować fotelik do każdego roweru, tak więc pozostaje nam tylko cieszyć się wspólnymi podróżami rowerowymi.

Komfort i bezpieczeństwo jazdy jest w 100% zapewnione, zarówno dla dziecka jak i rodzica. Odpowiednie rozłożenie ciężaru nie grozi wywróceniem roweru i wpływa pozytywnie na kontrolę toru jazdy.

To nowoczesny sposób na podróżowanie, który z pewnością zastąpi dotychczasowe foteliki montowane z tyłu. Foteliki montowane z tyłu roweru pozwalają jedynie na przewożenie dziecka. Trudno jednak powiedzieć aby było to z korzyścią dla naszego maluszka, bo poza widokiem pleców rodzica dziecko nie znajdzie w takim sposobie podróżowania większego uroku...

Co najważniejsze to foteliki WeeRide spełniają najwyższe oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników – rodziców. Niedawny debiut marki WeeRide na polskim rynku odnosi sukcesy, a foteliki już zebrały wiele pozytywnych opinii.

Jesteś zainteresowany i chcesz poszerzyć asortyment oferowanych produktów?

Artykuł dodany z programu partnerskiego Łowca. Zarejestruj się już dziś i zarabiaj!

Adres internetowy:

myWeeRide.pl

Zdjęcia: myWeeRide.pl

Podobne artykuły:

Zarejestruj swój rower.

Załóż swój własny sklep rowerowy

Rower do przeprowadzek.

 

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

98088_KANGAROO_LTD_HEATHER_AND_BOO_PROFILE_300DPI_Resized_Converted_1.jpg 56455_WEERIDE_CO-PILOT_WITH_NEW_CHAINGUARD_Resized_Converted.jpg 004.jpg 98088_KANGAROO_LTD_300DPI_Resized.jpg 98055_KANGAROO_CARRIER_ON_AVALON_96DPI_Converted.jpg 98088_KANGAROO_LTD_HEATHER_AND_BOO_HANDS_UP_300DPI_Resized_Converted_2.jpg 98088_KANGAROO_LTD_ON_BIKE_CUT_OUT_300DPI.jpg