Zarejestruj się  |  Zaloguj się  |  O nas  |  Kontakt
PrzejdzNaSwoje.pl Program Partnerski Łowca
Zostań Łowcą

Chcesz otrzymać nagrody bezpłatnie? Nic prostszego! Dołącz do naszego programu i zostań Łowcą!

Zarejestruj się

Te nagrody czekają na Ciebie! Nie musisz nic kupować. Nie musisz wysyłać SMSów. To jest program partnerski a my nagradzamy naszych partnerów. Żadnej ściemy!

Sony Xperia Tablet Z 16GB
Sony Xperia Tablet Z 16GB
Najlepszy Tablet na rynku
1525 punktów
Yarvik Zania 10
Yarvik Zania 10
Super Tablet dla każdego Łowcy. Niewiele punktów i już jest Twój
500 punktów
Ramka cyfrowa
Ramka cyfrowa
Ile zdjęć przechowujesz na dysku swojego komputera? Dzięki ramce cyfrowej Samsung zapewniającej wysoką jakość obrazów, możesz z łatwością przeglądać i udostępniać zdjęcia bez potrzeby korzystania z komputera. Jasność: 200 cd, Kontrast 500:1, Pamięć: 128 MB, Interfejs: USB 2.0, Współpracuje z kartami SD, Wystarczy napisać 7 artykułów.
200 punktów
Bon zakupowy Empik 50 zł
Bon zakupowy Empik 50 zł
Karta Prezentowa empik to prezent nowej generacji: nowoczesny, nietuzinkowy, elegancki, zawsze trafiony, dający spektrum możliwości w wyborze odpowiednich prezentów. Karty Prezentowe empik to elektroniczna forma bonu towarowego upoważniająca do zakupu dowolnego towaru w salonach empik. Karty Prezentowe to karty na okaziciela. Karty dostępne są w nominałach 25zł i 50zł. Wystarczy że przygotujesz 2 artykuły badź 1 i prześlesz 4 linki.
55 punktów
Shower professor
Shower professor
Rewelacyjne urzadzenie pozwalające zaoszczędzić do 500 zł na wodzie juz w pierwszym roku jego używania. Shower professor to był jeden z pierwszych pomysłów na biznes jaki opublikowaliśmy na łamach przejdzNaSwoje.pl. Teraz dostępny za 1 artykuł i 4 linki. Wygrywanie nigdy nie było takie proste.
35 punktów
Bon prezentowy Empik 25 zł
Bon prezentowy Empik 25 zł
Karta Prezentowa empik to prezent nowej generacji: nowoczesny, nietuzinkowy, elegancki, zawsze trafiony, dający spektrum możliwości w wyborze odpowiednich prezentów. Karty Prezentowe empik to elektroniczna forma bonu towarowego upoważniająca do zakupu dowolnego towaru w salonach empik. Karty Prezentowe to karty na okaziciela. Karty dostępne są w nominałach 25zł oraz 50 zł Wystarczy tylko jeden artykułu i stajesz się jego posiadaczem
30 punktów