PrzejdźNaSwoje   >   alarm
Tag: alarm
Dodano 07 kwietnia 2013 | Dodał: Robert
Scout przypilnuje domu - ciekawy pomysł na biznes
Sezon wyjazdów wakacyjnych dopiero przed Nami. Na przejdznaswoje nie raz już prezentowaliśmy innowacyjne pomysły na zabezpieczenie swojego domu. Teraz czas na najnowszy z nich.
Czytaj całość
Dodano 07 stycznia 2010 | Dodał: Robert
ZOMM bezprzewodowa smycz do telefonu
Telefon komórkowy nie jest obecnie tylko narzędziem do odbierania i wykonywania połączeń. Coraz częściej zastępuje terminarz a nawet komputer. Nic dziwnego, że zapomnienie lub, co gorsze, zgubienie tego urządzenia może być bardzo kłopotliwe.
Czytaj całość
Dodano 19 pażdziernika 2008 | Dodał: Robert
MyKey ma zamiar zrewolucjonizować przemysł samochodowy.
Koncerny samochodowe notują coraz to większe straty. Sprzedaż spada, cena ropy stoi na wysokim poziomie. Nie ma za bardzo możliwości zwiększenia popytu. Działy marketingu ciągle pracują nad nowymi możliwościami pojazdów. Jednym z takich, powstałym po przeanalizowaniu ankiet wypełnianych przez użytkowników jest MyKeyTM. Z danych Amerykańskiej agencji zarządzania autostradami wynika, że młodociani potrafią częściej ryzykować jazdą z nadmierną prędkością, niż dorośli.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Miniaturowe przekaźniki GPS pomysłem na biznes
Ciekawy pomysł na biznes przedstawiła firma Zoombak. Wprowadzili oni na rynek miniaturowe przekaźniki GPS. Które po zainstalowaniu, np. w samochodzie mogą za pomocą sms`a lub e-maila podać dokładną lokalizację pojazdu.
Czytaj całość