PrzejdźNaSwoje   >   czekolada
Tag: czekolada
Dodano 08 stycznia 2015 | Dodał: Robert
Chocomize - czekoladowy biznes
Pamiętają Państwo niedawno publikowany pomysł z Krakowa – czekolady Ekstravaganze? Ostatnio kilka stacji telewizyjnych w US informowało że powstała tam jedna z pierwszych witryn internetowych , która pozwala zamówić całkowicie indywidualizowane czekolady i batoniki. Chocomize. Dobra nazwa dla dobrych produktów.
Czytaj całość
Dodano 10 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Happy Pills czyli wyjątkowy sklep ze słodyczami
Zapewne większość się zgodzi z nami, że słodycze to najlepsze lekarstwo na wszelkie smutki czy zły nastrój. W hiszpańskiej Barcelonie działa wyjątkowy sklep ze słodyczami, w którym można samemu skomponować sobie takie słodkie "lekarstwo" na dolegliwości duszy.
Czytaj całość
Dodano 25 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Jadalne zdjęcia z czekolady pomysłem na biznes
Od zawsze czekolada była świetnym pomysłem na biznes. Można z niej zrobić praktycznie wszystko. Wydaje się, że wszystko zostało już wymyślone. A jednak nie. Firma Cocoagraph zamieni Twoje ulubione zdjęcia w czekoladki.
Czytaj całość
Dodano 14 września 2012 | Dodał: Robert
Czekolada o nietypowych smakach pomysłem na biznes
Od zawsze czekolada była świetnym pomysłem na biznes. Można z nie zrobić praktycznie wszystko. A co ze smakiem? Wydaje się, że wszystko zostało już wymyślone. A jednak nie. Firma Vosges Haut-Chocolat ze Stanów Zjednoczonych udowadnia, że jeszcze jest wiele możliwości do zastosowania w kwestiach smakowych czekolady.
Czytaj całość
Dodano 06 lutego 2010 | Dodał: Robert
Ręcznie robione Krakowskie praliny - historia z sukcesem
Pomysł to rzecz najważniejsza, od niego zależy czy to co robimy zostanie dobrze odebrane przez ludzi do których produkt kierujemy.
Czytaj całość
Dodano 19 lutego 2009 | Dodał: Robert
Czekolada prosto z Madagaskaru
Panowie Brett Beach i Timothy McCollum noszą dzisiaj miano ekskluzywnych importerów ziaren kakao z Madagaskaru. Sprawa jest ciekawsza niż się wydaje. Ziarna służące do wyrobu czekolady z tego kraju uchodzą wśród znawców za najlepsze i najbardziej aromatyczne spośród wszystkich na świecie.
Czytaj całość
Dodano 11 września 2008 | Dodał: admin
Ręcznie robiona, najlepsza czekolada pomysłem na własny biznes
Czekolada zawsze była świetnym pomysłem na własny biznes. Nie od dziś wiadomo, że najlepszymi klientami są ... stali klienci, a ci do dobrej cukierni zawsze wracają. To już jest przemysł, który zaczyna się gwałtownie rozwijać.
Czytaj całość