PrzejdźNaSwoje   >   dofinansowanie
Tag: dofinansowanie
Dodano 10 grudnia 2010 | Dodał: Robert
Ostatnie tygodnie realizacji projektu HelpInvest!
Zapraszamy serdecznie do korzystania z bezpłatnego wsparcia merytorycznego i inwestycyjnego dla osób poszukujących inwestora dla swojego projektu lub firmy. W ramach doradztwa podpowiemy, w jaki sposób napisać biznes plan oraz przygotować się do prezentacji przed inwestorem. Dokonamy również wstępnej oceny inwestycyjnej z uwzględnieniem szans na pozyskanie inwestora.
Czytaj całość
Dodano 06 maja 2010 | Dodał: Robert
Startuj z biznesem - zapłacimy za ciekawy pomysł
Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach VI Priorytetu Rynek pracy otwarty dla wszystkich i Działania 6.2. Wsparcie oraz promocja Przedsiębiorczości oraz samozatrudnienia. Jego celem jest wsparcie samozatrudnienia osób do 25 roku życia z powiatów województwa wielkopolskiego, w których wskaźnik przedsiębiorczości jest niższy niż 850 firm na 10 tys. mieszkańców.
Czytaj całość
Dodano 29 września 2009 | Dodał: Robert
Kredyt na studia
O kredyt studencki w jednym z czterech banków w Polsce ubiegać się może każdy, bez względu na rodzaj uczelni i tryb studiowania. Należy spełnić też kilka warunków.
Czytaj całość
Dodano 31 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
40 tysięcy PLN na własny biznes
Rozczarowania finansowe i zła sytuacja na rynku pracy sprawiają, że coraz częściej zarówno pracownicy jak i bezrobotni planują założenie własnego przedsiębiorstwa.
Czytaj całość
Dodano 22 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Student z dotacją - 1000 zł
W najnowszym wydaniu Gazety Wyborczej przeczytać możemy że 21 Państwowych Uczelni „zapłaci” najlepszym studentom po 1000zł miesięcznie.
Czytaj całość
Dodano 18 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Kredyt na start
Komisja Europejska zapowiada stworzenie nowego narzędzia do walki z kryzysem. Największe problemy z otrzymaniem kredytu mają mikro przedsiębiorstwa i osoby, które planują otworzyć własną firmę.
Czytaj całość