PrzejdźNaSwoje   >   dzieci
Tag: dzieci
Dodano 13 listopada 2012 | Dodał: Robert
Taksówki dla dzieci pomysłem na biznes
Na terenie Florydy w USA działa firma Mom's Taxi Service, która swoje usługi kieruje do zapracowanych rodziców, mających problemy z zawiezieniem czy odebraniem dziecka np. do i ze szkoły.
Czytaj całość
Dodano 30 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Zabawne buty pomysłem na biznes
Czy buty mogą byc zabawne? Oczywiście, że tak. Oprócz swojej standardowej funkcji mogą pełnic również funkcję rozrywkową. A zadbała o to firma Stikii z USA.
Czytaj całość
Dodano 24 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Recykling zużytych pieluch pomysłem na biznes
Niektórzy twierdzą, że rzeczy typu jednorazowe pieluchy, podpaski, wkładki higieniczne czy pieluchomajtki nie nadają się do recyklingu. Jeśli dalej tak twierdzą to są w błędzie. Otóż firma Knowaste ze Szkocji z sukcesem jest przetwarza.
Czytaj całość
Dodano 04 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Ekologiczne meble i zabawki dla dzieci pomysłem na biznes
Zdrowie i bezpieczeństwo naszych dzieci jest niezwykle istotne. Z tym stwierdzeniem zgadza się również firma The Green Playroom, która produkuje bezpieczne, ekologiczne meble i zabawki dla dzieci.
Czytaj całość
Dodano 21 września 2012 | Dodał: Robert
Mobilna mini sala gimnastyczna pomysłem na biznes
Ostatnio zamieściliśmy artykuły o busie przerobionym na kwiaciarnię, na mobilne centrum nauki czy o party busie. Teraz chcemy przedstawić coś na najmłodszych. Przedsiębiorcza amerykanka wpadła na pomysł i stworzyła Bouncin' Bus, mobilną mini salę gimnastyczną i fitness dla najmłodszych pociech.
Czytaj całość
Dodano 10 września 2012 | Dodał: Robert
Mobilne centrum nauki pomysłem na biznes
Nauka to część naszej kultury, która w ogólnym znaczeniu służy wyjaśnianiu funkcjonowania świata. Na ciekawy pomysł, związany m.in. z nauką wpadli doktoranci z Uniwersytetu Stanford, którzy wymyślili bus edukacyjny, o nazwie SparkTruck.
Czytaj całość
Dodano 18 stycznia 2010 | Dodał: Robert
Baby Teresa- kup jedno, podaruj jedno.
Baby Teresa to idealna propozycja dla tych, którzy marzą o posiadaniu własnego biznesu i pomaganiu innym. Przedsiębiorstwo z Tasmanii zgrabnie połączyło sklep z ubrankami dla najmłodszych z działalnością charytatywną.
Czytaj całość
Dodano 25 listopada 2009 | Dodał: Robert
Wesoła przytulanka pozwala  odnaleźć smoczek
Młodzi rodzice dobrze wiedzą jak ważny jest smoczek. Uspokaja dzieci i pozwala opiekunom złapać trochę oddechu. Pociechy często wypluwają smoczki i nie potrafią ich odnaleźć co może prowadzić do płaczu i nieprzespanej nocy.
Czytaj całość
Dodano 18 lipca 2009 | Dodał: Robert
Cyber królik dobrym pomysłem na biznes
Przygarnij królika to akcja firmy Violet. Przedsiębiorstwo to produkuje akcesoria komputerowe i rozwija innowacyjne technologie. Nabaztag to multimedialny zwierzak, który na świecie jest bardzo popularny, a w Polsce nie ma jeszcze swojego przedstawiciela.
Czytaj całość
Dodano 14 grudnia 2008 | Dodał: Robert
DripStick jedzenie bez zabrudzeń.
Kilka miesięcy temu pisaliśmy o pomyśle pewnego Amerykanina na produkcje specjalnych szklanek do samochodów Kazakup. Teraz pewna Amerykanka wprowadziła w życie produkt podobny, ale skierowany do zupełnie innej klienteli.
Czytaj całość
1  2  >  >>