PrzejdźNaSwoje   >   ekologia
Tag: ekologia
Dodano 19 lutego 2009 | Dodał: admin
Marzenie z dzieciństwa pomysłem na biznes
Turysta zwiedzający lasy na wschód od Vancouver w Kanadzie może natknąć się na osiedle domków. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że są one zawieszone na linach, kilka metrów nad ziemią w koronach drzew.
Czytaj całość
Dodano 23 stycznia 2009 | Dodał: admin
Zoup!
Restauracja goni restaurację. Widzimy powstające jak grzyby po deszczu powstające sushi, naleśnikarnie, pierogarnie. Ale chcąc zjeść normalnego schabowego z ziemniakami i buraczkami musimy go przyrządzić...sami.
Czytaj całość
Dodano 05 stycznia 2009 | Dodał: admin
Drewniane domy
Jak zbudować DOM, który jest ładny, ekologiczny i jednocześnie trwały? Do niedawna wydawałoby się to niemożliwe, jednak szef niemieckiej firmy MHM GMBH Hans Hundegger znalazł rozwiązanie.
Czytaj całość
Dodano 21 grudnia 2008 | Dodał: Robert
Galanteria i powrót do przeszłości
Przedmioty wykonane z materiałów przetworzonych od razu otrzymują przedrostek „eko”, lub określenie „zielony”. Jednak nowa gama niemieckich produktów galanteryjnych wykracza daleko poza tę sferę.
Czytaj całość
Dodano 13 grudnia 2008 | Dodał: Robert
WaterMill: Woda z powietrza pomysłem na firmę
W przypomnieniu tych fajnych chwil spędzonych nad morzem, gdy powietrze było wypełnione morską wodą pewna firma postanowiła stworzyć odzyskiwacz wody z powietrza. Urządzenie wyglądem przypominające klimatyzator, ale o bardzo ciekawym kształcie. Zostało ono zaprojektowane i wykonane przez kilku Kanadyjczyków.
Czytaj całość
Dodano 07 grudnia 2008 | Dodał: Robert
Zaoszczędź do 30% na rachunkach za prąd i ogrzewanie
Pomysł na biznes i możliwość zaoszczędzenia Ile płacisz za ogrzewanie I prąd? Z dnia na dzień ceny ropy to spadają to rosną. Ale nawet jeśli spadają to na rachunki wydajemy wciąż dużo. Wyobraź sobie, że mógłbyś wydawać o 30% mniej.
Czytaj całość
Dodano 23 listopada 2008 | Dodał: Robert
Eko-wieko pomysłem na biznes
Okazuje się, że można dbać o środowisko nawet po śmierci. Pomysł na „przyjazne dla środowiska” trumny przywędrował do nas zza oceanu i szybko stał się popularny w Wielkiej Brytanii.
Czytaj całość
Dodano 11 listopada 2008 | Dodał: Robert
Można zamienić drogie paliwo na tani alkohol? Już można
Mitch Sremac pewnego dnia przed telewizorem oglądał program z Brazylii. O samochodach zasilanych etanolem. Pomyślał sobie wtedy co zrobić aby ludzie w USA mogli jeździć na takim paliwie? Dla wszystkich dzisiejszych modeli samochodów jego odpowiedzią jest zestaw konwertujący (Fuel Conversion kit).
Czytaj całość
Dodano 09 pażdziernika 2008 | Dodał: admin
Pyszne przekąski idealnie zapakowane w Twojej skrzynce na listy
Zdrowe przekąski w fajnym pudełku codziennie rano w skrzynce na listy? Czy to jest możliwe? Oczywiście. Dokonała tego pewna Angielska firma Graze. Zaoferowała ona w całej Wielkiej Brytanii specjalny produkt, a w zasadzie produkty, które można sobie samemu skomponować i zażyczyć z dostawą do domu.
Czytaj całość
Dodano 19 września 2008 | Dodał: Robert
Ekologiczne naczynia z biodegradowalnej masy
Jak wykorzystać opadłe liście? Po udanym przyjęciu w ogrodzie każdy organizator chciałby łatwo posprzątać. Ale co mają zrobić ci, którzy kochają przyrodę i nie chcą wyrzucać do kosza stert plastikowych jednorazowych talerzy?
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >  >>