PrzejdźNaSwoje   >   ekologia
Tag: ekologia
Dodano 17 września 2008 | Dodał: admin
Zdrowe materace
Sen to jedna z najważniejszych ludzkich potrzeb. Dlaczego nie uczynić z niego pomysłu na biznes? Zrobiła tak firma Keetsa. Większość oferowanych na rynku materacy do spania została wykonana z polietylenu, oraz innych substancji o wątłym wpływie na środowisko, oraz zdrowie człowieka.
Czytaj całość
Dodano 16 września 2008 | Dodał: admin
Ekolgiczna wioska dla turystów
Kolejny ciekawy pomysł na biznes przychodzi z Polski. Wioska tanich i ekologicznych domów zbudowana w ciekawej okolicy. Dolny Śląsk słynie ze swych kopalń, wielkich połaci lasów, niewielkiej odległości do Niemieckiej granicy jak i z dużej liczby poniemieckich umocnień wojennych.
Czytaj całość
Dodano 16 września 2008 | Dodał: admin
ZenBurger - czyli zdrowy pomysł na firmę
Rewolucja w świecie Fast foodów Innowację na rynku amerykańskim wprowadzić chce firma Zen Burger. Zamierza podawać Fast foody z naturalnych, wegetariańskich składników, które wyglądem i smakiem przypominać będą mięso, nie będą one jednak miały negatywnego wpływu na zdrowie klientów.
Czytaj całość
Dodano 15 września 2008 | Dodał: admin
Domy w kształcie kontenerów pomysłem na biznes
Domy w kształcie kontenerów, ale jakie - pomysłem na własną firmę. Całość najdalej w miesiąc od zamówienia. Ktoś musi się wyprowadzić? Nie ma problemu, wystarczy dodać moduł Perrinepod. Wystarczy zamówić 2 moduł i połączyć w jeden wielki.
Czytaj całość
Dodano 15 września 2008 | Dodał: admin
Bemz - czyli piękne narzuty na Twoje meble
Kapy na sofy łatwe do założenia i w ciekawe wzory pomysłem na biznes. Bemz bo tak nazywa się pewna firma ze Szwecji, która specjalizuje się w produkcji kap na sofy, fotele.
Czytaj całość
Dodano 15 września 2008 | Dodał: admin
NatureMill - domowy kompostownik pomysłem na firmę
Dwa największe składniki naszych śmieci to papier I żywność. Obie to biodegradalne substancje. Tak naprawdę to statystyki pokazują, że niemal 50% naszych odpadów składa się z … papieru i resztek żywności. Dlaczego nie uczynić z tej informacji dochodowym biznesem.
Czytaj całość
Dodano 19 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Nauka ekonomicznej jazdy pomysłem na firmę
Ceny ropy szaleją. Niedługo według wielu analityków na stacjach zapłacimy ponad 6 zł za litr paliwa. Czy można temu jakoś zapobiec? Bezpośrednio nie, ale pośrednio na pewno. Ciekawy pomysł na własny biznes dawno już wymyślili Niemcy.
Czytaj całość
Dodano 18 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Ekologiczna kosiarka - sama wszystko zrobi
Roboty do odkurzania wnętrz powoli odchodzą do lamusa - przyszłość należy do robotów strzygących trawniki!. Husqvarna przedstawiła rewolucyjny produkt i zarazem ciekawy pomysł na interes – robot do ścinania trawy zasilany tylko i wyłącznie energią słoneczną!
Czytaj całość
Dodano 18 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Ekologiczne koperty pomysłem na własną firmę
Ekologiczne koperty pomysłem na biznes. Eko-perta! W Stanach Zjednoczonych co roku zużywanych jest 81 miliardów kopert zwrotnych. Wyprodukowanie takiej ilości, jest nie tylko ogromnym obciążeniem finansowym, ale też rujnuje środowisko.
Czytaj całość
Dodano 19 maja 2008 | Dodał: Robert
Pomysł dla restauracji - jak płacić mniej za śmieci?
Problemy butelek szklanych w koszach na śmieci stanowią duży problem. Zwłaszcza dla właścicieli barów czy restauracji. Ceny obsługi wywozu nieczystości stale rosną. Niewielu z Państwa zapewne wie, że ponad 50 % naszych śmietników stanowią butelki.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >  >>