PrzejdźNaSwoje   >   ekologia
Tag: ekologia
Dodano 17 stycznia 2008 | Dodał: Robert
Eko hotel - eko sklep
Eko Hotel - Eko Sklep. Pomysł na biznes i inwestycja w przyszłość. Pięć lat temu sieć Westin wprowadziła program „ Niebiańskie łoże” w ramach którego sprzedawała te same łóżka, które są do dyspozycji gości w hotelu.
Czytaj całość
Dodano 18 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Plecak z bateriami słonecznymi pomysłem na firmę
All Things Renewable, zlokalizowana w Lakewood w Colorado firma wpadła na świetny pomysł na własny biznes. Poprzez witrynę internetową sprzedają wszystko co dziś możemy uznać za chroniące środowisko od nie toksycznych towarów domowych, przez ubrania z naturalnych materiałów, zabawki po systemy oszczędzające energię, a nawet ją produkujące dla domu.
Czytaj całość
Dodano 18 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Ekologiczne środki czystości pomysłem na biznes
Ekologiczne środki czystości i pielęgnacji ciała pomysłem na biznes. Niedawno przedstawiłem Państwu kilka zestawów startowych dla ludzi dbających o środowisko. Paczki zwierające aluminiowe butelki, energooszczędne lampki oraz inne.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Energia wiatru napędza wielkie łodzie
Energia wiatru do napędu wielkich łodzi. Ten świetny pomysł na własną firmę opracowali specjaliści z Bremen. Z firmy Beluga Shiping specjalizującej sie w kompleksowych rozwiązaniach transportu morskiego.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Ekologiczne zestawy startowe pomysłem na biznes
Ekologiczne zestawy startowe - większość z nas dokładnie wie, że powinniśmy w końcu dokonać jakiś zmian w naszym środowisku. Świat się zmienia i dlatego kilka firm z ameryki wpadło na rewelacyjne pomysły na interes przygotowując specjalne zestawy startowe składające sie z produktów, które mają pomóc chronić naszą planetę.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12