PrzejdźNaSwoje   >   ekologia
Tag: ekologia
Dodano 26 pażdziernika 2009 | Dodał: creative0
LemonAid. Picie pomaga zmienić trzeci świat
Zmieńmy świat poprzez picie. To hasło głoszą założyciele niemieckiej firmy LemonAid Beverages Gmbh. Przedsiębiorstwo, z siedzibą w Hamburgu, produkuje lemoniadę, której konsumenci wspierają trzeci świat.
Czytaj całość
Dodano 24 pażdziernika 2009 | Dodał: Edme1
RidgeBlade turbina wiatrowa dostępna dla mas
Turbiny wiatrowe już wkrótce przestaną być domeną przemysłu i nie będą występować tylko na nie zaludnionych terenach w pobliżu autostrad.
Czytaj całość
Dodano 06 pażdziernika 2009 | Dodał: beataka
Ekologiczny odpływ czyli pomysł na zielone usługi
Istotna część domowych funduszy pochłaniana jest przez rachunki. W wielu krajach najdroższa jest ciepła woda, która leje się strumieniami podczas kąpieli, a pieniądze wydane na ciepło bezpowrotnie znikają w odpływie. Nie musi jednak tak być.
Czytaj całość
Dodano 03 pażdziernika 2009 | Dodał: vero1978
Dutchtub  czyli pomysł na balię w nowym wydaniu
Floris Schoonderbeek, Holenderski artysta i przedsiębiorca zaprojektował SPA, które spodoba się wielu osobom. W ogrodzie, nad jeziorem, zimą i latem- własna przenośna balia o wdzięcznej nazwie Dutchtub przyda się zawsze.
Czytaj całość
Dodano 26 września 2009 | Dodał: Robert
ANDREA siła natury i innowacji
ANDREA to pierwszy uhonorowany prestiżowymi nagrodami filtr powietrza, który do oczyszczania wykorzystuje rośliny żywe. Wyjątkowa technologia i piękny wygląd sprawiają, że nadaje się on do każdego pomieszczenia, zarówno mieszkania jak i biura.
Czytaj całość
Dodano 25 września 2009 | Dodał: Robert
Niebieskie dachówki pomysłem na słoneczny biznes
Posiadacze tradycyjnych dachów wykonanych z dachówek mogą już bez przeszkód cieszyć się energią słoneczną, Do tej pory nowoczesne baterie produkujące energię zaburzały stylistykę starych budowli, a zamontowanie ich na wiekowym dachu było nie lada wyczynem.
Czytaj całość
Dodano 15 września 2009 | Dodał: Robert
Eko plecak, czyli ekologiczny Lifestyle
Fiński portal One did it to ciekawa propozycja, dla tych którzy starają się dbać o otaczający nas świat. Twórcy portalu zaprojektowali specjalne narzędzie, które pomaga zobaczyć jaki wpływ każdy z nas ma na środowisko.
Czytaj całość
Dodano 04 września 2009 | Dodał: Robert
Domy z klocków pomysłem na biznes
Połączenie tradycji i wydajności w budownictwie jest już możliwe. Dzięki wyrobom HIB wznoszone konstrukcje są przyjazne i wytrzymałe.
Czytaj całość
Dodano 03 września 2009 | Dodał: Robert
Darmowy i zielony kurs pomysłem na firmę marketingową
Jazda taksówką może być przyjemna, ekologiczna i darmowa. Udowodniła to firma Ecocabs, która ruszyła z kampanią promującą własne innowacyjne usługi.
Czytaj całość
Dodano 29 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Pomysł na zieloną ekspozycję
W otaczającej nas gospodarce ekologiczne może być wszystko. Przekonuje o tym amerykańska firma Ditto, światowy lider w produkcji ekologicznych wieszaków.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >  >>