PrzejdźNaSwoje   >   ekologia
Tag: ekologia
Dodano 02 czerwca 2009 | Dodał: admin
Rower do zadań specjalnych
Pomysłodawcy tej konstrukcji wyszli z założenia, że rower przede wszystkim musi nadawać się do pracy. W efekcie powstał pojazd, którym z łatwością odbierzemy dzieci z przedszkola pojedziemy do pracy i zabierzemy kilka teczek i laptopa, zrobimy większe zakupy, pojedziemy na biwak czy trening.
Czytaj całość
Dodano 02 czerwca 2009 | Dodał: admin
Droga mleczna w Twoim domu
Większość prezentowanych przez nas pomysłów pochodzi ze Stanów Zjednoczonych lub zza naszej zachodniej granicy. Tym razem czas na nowość z południa.
Czytaj całość
Dodano 26 maja 2009 | Dodał: admin
Kolor skóry = kolor plastra
Ostatnio prezentowaliśmy całkiem sporo firm z innowacyjnymi medycznymi produktami. Takimi jak zestawy szpitalne, apteczki pierwszej pomocy itd. Nikt wcześniej jednak nie wpadł na bardzo prosty pomysł i produkt, który już dzisiaj się świetnie sprzedaje.
Czytaj całość
Dodano 15 maja 2009 | Dodał: admin
OW! i po bólu
Co zrobić gdy ulegniemy poparzeniu w trakcie naszej wymarzonej wycieczki? To co trzeba wystarczy wyciągnąć z plecaka OW Adventurist i po sprawie. A co to takiego jest? Firma z Wielkiej Brytanii postanowiła przygotować zestawy pierwszej pomocy dla zwykłych obywateli.
Czytaj całość
Dodano 27 kwietnia 2009 | Dodał: admin
Gocycle rozpoczyna działalność i odnosi sukces
Całkowicie nowy model roweru właśnie wchodzi na rynek. Elektrycznego na dodatek. Dodatkowo jeżeli myślisz, że po przeczytaniu tego artykułu kupisz sobie taki- zapomnij, cała produkcja została wyprzedana w kwietniu. Zaraz po otwarciu działalności przez firmę Gocycle.
Czytaj całość
Dodano 18 kwietnia 2009 | Dodał: admin
Baggu przykładem ciekawego biznesu
Odkąd w Polsce zaczęliśmy przechodzić rewolucję z torbami PET na całym świecie konsumenci odwracają się od folii, przechodząc do starych sprawdzonych sposobów transportu - torby materiałowe. Nie umyka to oczywiście co bardziej przedsiębiorczym jednostkom.
Czytaj całość
Dodano 25 marca 2009 | Dodał: admin
Mieszkać w kopule
Czy nie marzyłeś o domu, którego wszyscy będą Ci zazdrościć. Czy nie marzyłeś o tym by szokować innych i spełniać swoje aspiracje? To coś dla Ciebie.
Czytaj całość
Dodano 24 marca 2009 | Dodał: admin
Samochód na powietrze?? Czemu nie!!
Francuska firma MDI próbuje zrewolucjonizowac rynek motoryzacyjny wprowadzając samochód na … powietrze. Dzięki czemu stałe wahania cen ropy naftowej nie będą nam straszne.
Czytaj całość
Dodano 16 marca 2009 | Dodał: admin
InterShelter- igloo dla każdego
Opisywaliśmy już jako pomysł na biznes przebudowę starych kontenerów na specjalne domy mieszkalne, lokale usługowe itp. Ale udało nam się znaleźć jeszcze ciekawszy pomysł, działające przedsiębiorstwo przynoszące zyski.
Czytaj całość
Dodano 02 marca 2009 | Dodał: admin
Własny kontener pomysłem na biznes
Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, co dzieje się z metalowymi kontenerami w których statki przywożą importowane towary? Wracają z powrotem? Niekoniecznie.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >  >>