PrzejdźNaSwoje   >   energia
Tag: energia
Dodano 29 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Moblina turbina wiatrowa pomysłem na biznes
Coraz częściej trzeba poszukiwać alterantywnych źródeł energii. Jednym z nich jest energia wiatrowa. Niestety stawianie farm wiatrowych nie wszystkim się podoba i budzi to niejednokrotnie wiele sprzeciwu. Dlatego inżynierowie z amerykańskiej firmy Uprise Energy stworzyli mobilną turbinę, którą można przewozić i stawiać w dowolnym miejscu.
Czytaj całość
Dodano 24 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Oszczędzaj energię z Fridgeezoo
Ilu z nas zdarza się, że zbyt długo trzymamy otwartą lodówkę. To oczywiście duża strata energii. Firma z Japonii wpadła na pewien pomysł, aby maksymalnie skrócić czas otwarcia lodówki i w konsekwencji oszczędzenie energii, na umieszczenie w środku gadających lodowych zwierzaków. W ten sposób stworzyła Fridgeezoo.
Czytaj całość
Dodano 24 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
NoPoPo pomysłem na biznes zasilany wodą
Baterie zasilane wodą? Obecnie nie jest to już marzeniem tylko realną sprawą. A wszystko dzięki japońskiej firmie Aqua Power System Japan, która jakiś czas temu na rynek wypuściła baterie NoPoPo, które zasilane są wodą.
Czytaj całość
Dodano 12 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Uliczna ładowarka pomysłem na biznes
Jeśli rozładowała Ci się komórka czy laptop a przebywasz w miejscu, w którym nie masz dostępu do gniazdka z prądem co wtedy? W Portugalii na przykład niedługo tego problemu nie będzie, ponieważ na ulicach staną publiczne, darmowe ładowarki słoneczne.
Czytaj całość
Dodano 22 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Nietypowa energia
Temat energii pojawia się w naszym serwisie bardzo często. W zasadzie nie ma się czemu dziwić. W końcu to, w naszym życiu, najbardziej elementarna rzecz. Dlatego prezentujemy ciekawy sposób na czerpanie energii w zasadzie bez zużywania prądu.
Czytaj całość
Dodano 09 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Ekologiczne domy pomysłem na EKObiznes
Ceny energii są coraz większe. Firmy proponują kolejne rozwiązania, które pozwalają zminimalizować jej zużycie. My przedstawimy pomysł na dom amerykańskiej firmy Solaleya, który całkowicie współgra z otaczającym go środowiskiem nie wyrządzając mu przy tym żadnej szkody.
Czytaj całość
Dodano 09 lipca 2012 | Dodał: Robert
Quirky Ray - solarna ładowarka
W naszym serwisie mamy już sporo artykułów na temat różnego rodzaju ładowarek, jednakże o takiej jeszcze nie pisaliśmy. Urządzenie genialne a zarazem proste.
Czytaj całość
Dodano 19 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Automaty do ładowania urządzeń elektrycznych
Atena, Adonis i Achilles to produkty amerykańskiej firmy Hercules Networks. Imiona mitycznych bohaterów nadano tak zwanym ATM-om, czyli publicznym maszynom do ładowania sprzętu elektronicznego.
Czytaj całość
Dodano 09 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Czysta fantazja 2020
Za jedenaście lat udział czystej energii w łącznym zużyciu ma wynosić 15%. Niestety ten narzucony przez Unię Europejską obowiązek może pozostać niespełniony.
Czytaj całość
Dodano 13 lipca 2009 | Dodał: Robert
Kieszonkowa moc czyli energetyczny biznes
Powerpockets to najnowszy krzyk mody jeśli chodzi o pozyskanie energii słonecznej. Są małe lekkie i wydajne. Dzięki nim nie trzeba zabierać na wczasy ładowarki do telefonu i baterii.
Czytaj całość
1  2  >  >>