PrzejdźNaSwoje   >   fotografia
Tag: fotografia
Dodano 08 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Fotobar pomysłem na biznes
Zapewne większość z Was kojarzy markę Polaroid. To jedne z pierwszych aparatów fotograficznych, które umożliwiały praktycznie natychmiastowe wywoływanie zdjęć. Bardzo popularne w latach 90. XX wieku. Niestety, z powodu ekspansji aparatów cyfrowych Polaroid został powoli wyparty z obiegu. Obecnie, w epoce cyfrowej, marka przeżywa renesans za sprawą interesującego pomysłu jej właściciela, a mianowicie Polaroid Fotobarów.
Czytaj całość
Dodano 13 listopada 2012 | Dodał: Robert
Zdjęcia z automatu w 3D
Jeśli jesteś fanem trójwymiarowej fotografii, świetnie. Teraz będzie możliwość drukowania swoich podobizn z fotografii w formie figurek 3D.
Czytaj całość
Dodano 31 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Rób słodkie zdjęcia z Juice Box Camera
Robienie zdjęć jeszcze nigdy nie była takie..słodkie.
Czytaj całość
Dodano 25 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Jadalne zdjęcia z czekolady pomysłem na biznes
Od zawsze czekolada była świetnym pomysłem na biznes. Można z niej zrobić praktycznie wszystko. Wydaje się, że wszystko zostało już wymyślone. A jednak nie. Firma Cocoagraph zamieni Twoje ulubione zdjęcia w czekoladki.
Czytaj całość
Dodano 11 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Zrób sobie niezwykłe zdjęcia
W kabinach fotograficznych, za niewielkie pieniądze można sobie zrobić zdjęcia, czy to paszportowe, czy z głupią miną etc. Są one, nie oszukujmy się, nie najlepszej jakości. Ale nie ma co wymagać do zwykłej maszyny. Pewne studio z Francji postanowiło wprowadzić trochę luksusu do świata zdjęć wykonywanych w kabinach fotograficznych.
Czytaj całość
Dodano 18 września 2012 | Dodał: Robert
Wydrukuj sobie wspomnienia
Albumy ze zdjęciami, czy to te tradycyjne czy te w świecie "wirtualnym” są wspaniałym sposobem, aby zachować swoje wspomnienia. Niestandardowe prezenty połączone ze zdjęciami, na których są nasze niezapomniane chwile, gdzie widzimy je na co dzień są w wiele ciekawsze niż ramka z fotografią powieszona na ścianie. Dzięki jednej z firm zza oceanu możemy sobie "wydrukować" wspomnienia.
Czytaj całość
Dodano 01 maja 2010 | Dodał: Robert
Top snap property – pomysłem dla Ciebie.
John i Ritas podczas podróży zagranicznej robili zdjęcia dosłownie wszystkiego. Pewnego razu usłyszeli od znajomych zapytania dlaczego nie mieliby mieć kilku zdjęć które pokazywałyby okolicę – z perspektywy. Po powrocie do Australii ta myśl nie dawała im spokoju.
Czytaj całość
Dodano 23 stycznia 2010 | Dodał: Robert
Vicon Revue uwieczni cały dzień
Często żałujemy, że nie możemy uwiecznić ulotnej chwili. Nawet jeśli mamy pod ręką aparat, nasza reakcja jest zbyt wolna. W niedługim czasie na rynek wejdzie innowacyjny Vicon Revue. Chociaż powstał z myślą o chorych, może ułatwić życie każdemu z nas.
Czytaj całość
Dodano 14 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Powietrzne atelier pomysłem na własną firmę
Czy budka do robienia zdjęć może być intratnym przedsięwzięciem i przyciągać tłumy? Przedsiębiorcza para fotografów z Australii, dodała pospolitej budce uroku i odniosła sukces.
Czytaj całość
Dodano 05 maja 2009 | Dodał: admin
Daj się nabić w butelkę.
Na całym świecie fotografia przeżywa swoje odrodzenie. Założyciele firmy We Shoot Bottles wykorzystali swoją pasję do robienia zdjęć, zauważyli okazję na rynku i stali się właścicielami kasowego biznesu.
Czytaj całość