PrzejdźNaSwoje   >   franczyza
Tag: franczyza
Dodano 13 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
8 mitów franczyzy
Franczyza to intratna propozycja. Mało wad i dużo zalet przemawia na jej korzyść. Przedstawiamy 8 franczyzowych mitów, które pomogą podjąć decyzję, czy warto zainwestować tego rodzaju kooperację.
Czytaj całość
Dodano 06 lipca 2009 | Dodał: Robert
Vademecum franczyzobiorcy
Franchising jest formą kooperacji między przedsiębiorstwami, w której jedna z firm tak zwany franczyzodawca daje możliwość drugiemu podmiotowi- franczyzobiorcy prawo do skomercjalizowania poszczególnych produktów lub usług w zamian za zapłatę.
Czytaj całość
Dodano 09 czerwca 2009 | Dodał: admin
O dwóch takich co mieli ciężarówkę
Historia Two Men and a Truck International zaczęła się ponad 20 lat temu. Od tamtej pory przedsiębiorstwo znacznie się rozrosło i oferuje już swoje usługi w ponad 30 krajach. Co więcej firma ta ma największą franczyzową sieć na rynku przeprowadzek w Stanach Zjednoczonych.
Czytaj całość
Dodano 04 grudnia 2008 | Dodał: Robert
Próbkomania pomysłem na biznes
Ci z Was, którzy z zapartym tchem przygladali się rozwojowi firmy SmpleLab, dziś sami mogą spróbować swoich sił w tym biznesie. Po ogromnym sukcesie Sampleplaza z Szanghaju, oraz japońskich Club C i SampleLab, firma, która działa od niespełna roku, chce stać się światową siecią i poszukuje franczyzobiorców.
Czytaj całość
Dodano 17 stycznia 2008 | Dodał: Robert
CertaPro czyli pomysł na biznes
CertaPro jest specjalistyczną firmą zajmującą się malowaniem ścian zarówno dla klientów prywatnych jak I biznesowych. W zakres ich prac wchodzi nie tylko malowanie wewnątrz czy na zewnątrz, ale także są specjalistami od wykańczania specjalnymi malunkami. Są stworzeni by dostarczyć klientom najwyższej jakości materiały i najlepszy serwis.
Czytaj całość
<<  <  1  2