PrzejdźNaSwoje   >   gadżet
Tag: gadżet
Dodano 24 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Oszczędzaj energię z Fridgeezoo
Ilu z nas zdarza się, że zbyt długo trzymamy otwartą lodówkę. To oczywiście duża strata energii. Firma z Japonii wpadła na pewien pomysł, aby maksymalnie skrócić czas otwarcia lodówki i w konsekwencji oszczędzenie energii, na umieszczenie w środku gadających lodowych zwierzaków. W ten sposób stworzyła Fridgeezoo.
Czytaj całość
Dodano 29 marca 2010 | Dodał: Mkitas
Zrób z iPhona prawdziwy telewizor...
Odkąd iPhone jest dostępny w sprzedaży (2007 rok) jego nazwa stała się synonimem nowoczesności i swoistego stylu. Dziś nie ma już zakątku świata, w którym nie znalazłoby się dziesiątków tysięcy jego użytkowników. Choć sprzedaje się w milionach egzemplarzy wytworzył całkiem inną nową gałąź przemysłu.
Czytaj całość
Dodano 01 lutego 2010 | Dodał: Robert
Problemy z pamięcią? Klasówka?
Dla wszystkich, którzy mają krótką pamięć, albo nie mają głowy do zapamiętywania powstał ciekawy i uwaga dostępny wynalazek.
Czytaj całość
Dodano 30 pażdziernika 2009 | Dodał: creative0
Qooq książka kucharska nowej generacji
Często już po wyglądzie przepisów w książce kucharskiej można się domyślić co domownicy najbardziej lubią. Kartki w tych miejscach są poplamione, strony z trudem można odkleić a tekst jest już mało czytelny. We Francji na rynku pojawiła się nowa generacja książek kucharskich qooq.
Czytaj całość
Dodano 18 grudnia 2007 | Dodał: Robert
JellyClick - dmuchana mysz komputerowa
Jelly Click to kolejny przykład przydatnego gadżetu dla każdego. Ostatnio wspominaliśmy o silikonowej wyciskarce do soku z cytryny.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Mały, poręczny filtr do wody pomyslem na biznes
Problem czystej wody dotyka nas coraz bardziej. Polska wbrew pozorom jest dość słabo zaopatrzona przez naturę w zasoby wody pitnej.
Czytaj całość