PrzejdźNaSwoje   >   gastronomia
Tag: gastronomia
Dodano 08 maja 2010 | Dodał: Robert
ThirstSolution innowacyjnie zaspokoi pragnienie
Napoje są integralną częścią każdej uroczystości. Ich serwowanie wcale nie musi być nudne ani oklepane. Może uatrakcyjnić spotkanie i sprawić, że zostanie ono zapamiętane.
Czytaj całość
Dodano 26 kwietnia 2010 | Dodał: Robert
Preshafruit- owoc w płynie
Większość soków owocowych jest poddawana obróbce termicznej. W procesie pasteryzacji płyny są podgrzewane, w efekcie czego tracą część ze swoich właściwości smakowych i odżywczych elementów.
Czytaj całość
Dodano 09 kwietnia 2010 | Dodał: Robert
BUStaurant-  luksusowa kuchnia na kołach
Cały świat powoli wychodzi z kryzysu, a co za tym idzie rośnie pula wydatków na dobra luksusowe. Korzystają z tego zarówno posiadacze ekskluzywnych restauracji jak i mniejsi, aczkolwiek wielce pomysłowi restauratorzy.
Czytaj całość
Dodano 09 kwietnia 2010 | Dodał: Robert
The Little Pearl- kawior w nowym wydaniu
Richard Brauman zawsze kochał kawior. Przez wiele lat nie mól się nim w pełni delektować, a wszystko przez metaliczny posmak produktu. Winą za zły smak obarczał on producentów, którzy zbierali kawior rzadko i używali wielu konserwantów i soli, które skutecznie zmieniały walory smakowe.
Czytaj całość
Dodano 08 lutego 2010 | Dodał: Robert
Kalifornijskie wina do gotowania
Producenci win prześcigają się w innowacyjnych pomysłach, które ułatwiają nam życie. Tym razem czas na Academiewines- kalifornijskie wina do gotowania, które uszlachetnią smak potraw.
Czytaj całość
Dodano 21 listopada 2009 | Dodał: Robert
94wines podpowie jakie wino pasuje do Ciebie
Według najnowszych badań, osoby, które codziennie wypiją lampkę wina dłużej cieszą się życiem a ryzyko przebycia przez nie chorób serca znacznie spada. Holenderska firma znalazła sposób, żeby zachęcić wszystkich do spożywania tego trunku.
Czytaj całość
Dodano 30 pażdziernika 2009 | Dodał: creative0
Qooq książka kucharska nowej generacji
Często już po wyglądzie przepisów w książce kucharskiej można się domyślić co domownicy najbardziej lubią. Kartki w tych miejscach są poplamione, strony z trudem można odkleić a tekst jest już mało czytelny. We Francji na rynku pojawiła się nowa generacja książek kucharskich qooq.
Czytaj całość
Dodano 20 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Kawiarnia Iglo czyli terapia światłem
Jesień i zima coraz częściej kojarzą nam się z ciemnościami, chłodem i szarością. Brak słońca i smutna atmosfera są przyczyną gorszego samopoczucia a w skrajnych przypadkach nawet depresji. Wszystkim nam w okresie od października do lutego przydałaby się wizyta w pewnej kawiarni w Sztokholmie.
Czytaj całość
Dodano 01 września 2009 | Dodał: Robert
Chilldisc czyli pomysł na lodowaty biznes
Amatorzy trunków wiedzą, że napoje najlepiej smakują kiedy są schłodzone, czyli tylko w momencie podania. Z czasem zawartość szklanki osiąga temperaturę pokojową i nie nadaje się do konsumpcji. Maksymalną przyjemność z każdego łyku zapewnia Chilldisc.
Czytaj całość
Dodano 22 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Niecodzienny rarytas pomysłem na biznes
Światowa kuchnia jest różnorodna i inspirująca. Rekordy popularności biją programy kulinarne z odległych miejsc globu. Ci, którzy chcieliby skosztować dziwnych przysmaków nie wychodząc z domu mają powody do radości.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  >  >>