PrzejdźNaSwoje   >   gastronomia
Tag: gastronomia
Dodano 28 lipca 2009 | Dodał: Robert
Restauracja Zawał serca- pomysłem dla Ciebie
Restauracje walczą o klientów zdrowymi posiłkami. Warzywa, witaminy i soki owocowe wylewają się z menu i mają zachęcić przechodniów do konsumpcji. Z zupełnie innego założenia wyszedł pomysłodawca pewnej restauracji z Phoenix- doktor Jon. Dr. JON (!!)
Czytaj całość
Dodano 13 lipca 2009 | Dodał: Robert
Kolorowe ciasteczka to przepis sukces
Candance Nelson twierdzi, że to nie ona stoi za swoim pomysłem na biznes. Mówi, że idee przejęła od swojej babci, która wytwarzaniem nieskomplikowanych deserów zajmowała się już 100 lat temu.
Czytaj całość
Dodano 09 czerwca 2009 | Dodał: admin
Wielkie wodowanie
Jeszcze kilka lat temu gdy proszono o wodę mineralną w restauracji na zachodzie, wybór był ograniczony do butelki i kranu. Teraz w wielu luksusowych hotelach lista dostępnych wariantów H2O jest dłuższa niż karta alkoholi.
Czytaj całość
Dodano 18 kwietnia 2009 | Dodał: admin
Blitzgrill pomysłem na płomienny biznes
Niedaleko od naszego kraju bo w kolonii ma swoja siedzibę bardzo ciekawe studio projektowe i firma produkcyjna. Radius. Bo tak właśnie została nazwana. Przedstawiła ostatnio interesujący produkt a mianowicie grill – Blitzgrill.
Czytaj całość
Dodano 03 marca 2009 | Dodał: admin
Nauka gotowania w nowym wydaniu pomysłem na biznes
Na łamach naszego portalu zamieściliśmy już wiele pomysłów na restauracje. Praktycznie wszystkie te przedsiębiorstwa do dziś funkcjonują i przynoszą wymierne korzyści finansowe dla ich właścicieli.
Czytaj całość
Dodano 02 marca 2009 | Dodał: admin
Gadające menu? Dlaczego nie.
W połowie 2006 roku pewna kobieta udała się ze swoją wnuczką do restauracji. Ta cierpiąca na dolegliwe schorzenie atakujące układ nerwowy oczu nie była w stanie zamówić nic w żadnej knajpie.
Czytaj całość
Dodano 26 stycznia 2009 | Dodał: admin
Zasilanie restauracji z oleju - zużytego
Co większość restauracji robi ze zużytym olejem? Wylewa, oddaje specjalistycznej firmie? Pewnie tak. A co można z tym niepotrzebnym olejem zrobić przedstawiła pewna amerykańska firma OWL Power Company.
Czytaj całość
Dodano 23 stycznia 2009 | Dodał: admin
Zoup!
Restauracja goni restaurację. Widzimy powstające jak grzyby po deszczu powstające sushi, naleśnikarnie, pierogarnie. Ale chcąc zjeść normalnego schabowego z ziemniakami i buraczkami musimy go przyrządzić...sami.
Czytaj całość
Dodano 19 stycznia 2009 | Dodał: admin
Bar-B-Cutie
Ile osób będąc na zachodzie, a zwłaszcza w USA zastanawiało się dlaczego u nas nie ma tak dobrych restauracji z grillem? Pewnie wielu. Słowo Bar-B-Cutie może to trochę zmienić.
Czytaj całość
Dodano 13 grudnia 2008 | Dodał: admin
Złota kolba w zupełnie nowych smakach
Kiedy kończą się pomysły na nowości i brakuje weny do stworzenia czegoś nowego, często do łask wracają popularne rzeczy, które okraszone nutką modernizmu, podbijają rynek i okazują się strzałem w 10kę.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  >  >>