PrzejdźNaSwoje   >   gastronomia
Tag: gastronomia
Dodano 30 listopada 2008 | Dodał: Robert
Bar dla najmłodszych pomysłem na biznes
Pomme Bébé jest niezwykłą restauracją z Newport Beach. W jadłospisie tego lokalu znajdziemy tylko organiczne potrawy dla maluchów i trochę większych dzieci. Potrawy przygotowywane są na miejscu, stąd ich świeżość, tak ważna dla prawidłowego rozwoju dzieci.
Czytaj całość
Dodano 08 listopada 2008 | Dodał: admin
Domowa Pizzaa Erica Fosse’a
Eric Foss wie, że jeżeli chodzi o Pizzę to możliwości jej rozmiaro-kształtów i smaków są niemalże nieograniczone. Kiedy powiedział znajomym, że ma zamiar porzucić swoją pracę handlowca i otworzyć pizzerię był przygotowany na drwiny i ironiczne spojrzenia.
Czytaj całość
Dodano 06 listopada 2008 | Dodał: admin
Czujesz się czasem „zmieszany”? To pomysł dla Ciebie!
W Europie już od maja zeszłego roku można kupić Musli przez internet. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że klient sam może wybrać rodzaj musli i poprosić o wymieszanie go z innym rodzajami płatków w dowolnych proporcjach.
Czytaj całość
Dodano 09 pażdziernika 2008 | Dodał: admin
Pyszne przekąski idealnie zapakowane w Twojej skrzynce na listy
Zdrowe przekąski w fajnym pudełku codziennie rano w skrzynce na listy? Czy to jest możliwe? Oczywiście. Dokonała tego pewna Angielska firma Graze. Zaoferowała ona w całej Wielkiej Brytanii specjalny produkt, a w zasadzie produkty, które można sobie samemu skomponować i zażyczyć z dostawą do domu.
Czytaj całość
Dodano 18 września 2008 | Dodał: admin
Dostawa świeżych kanapek pomysłem na biznes
Dostawa Benjys jest usługą, która całkowicie dostarcza: jedna z największych firma dostarczających kanapki dla firm i osób prywatnych. Dodatkowo największy sprzedawca hurtowy tych kanapek.
Czytaj całość
Dodano 18 września 2008 | Dodał: admin
Restauracja pełna smaków pomysłem na firmę
Geschmackslabor to nowa restauracja mieszcząca się w budynku starej szkoły w Bremenshafen. Określenie „laboratorium” nie odnosi się jednak do gastronomii molekularnej, ani do jedzenia serwowanego w tubkach. Eksperymentem jest natomiast to, że klienci mogą sami dodawać smak swoim potrawom.
Czytaj całość
Dodano 17 września 2008 | Dodał: admin
Restauracja serwujaca jogurty wybierane przez klientów
Jogurty z automatu z dodatkami. Pierwsi wymyślili taki pomysł na biznes Koreańczycy. Teraz on trochę ewaluował i stał się powoli dostępny na drugiej półkuli. W Ameryce gwałtownie rozwijają się tego typu restauracje.
Czytaj całość
Dodano 17 września 2008 | Dodał: admin
Czerwona herbata z espresso
Kto nie lubi wypić w trakcie lunchu kawy, bądź zaraz po przyjściu do pracy. Wybór jest duży, a to cappuccino, latte, czarna, espresso – wypijamy tego miliony litry rocznie, kreując rynek wart dziesiątki miliardów $...rocznie (!!)
Czytaj całość
Dodano 17 września 2008 | Dodał: admin
Kawiarnia na rowerze pomysłem na biznes
Kolejny bardzo ciekawy pomysł na biznes przychodzi z Danii. W sercu tego kraju leży jego stolica Kopenhaga. A w niej ciekawa kawiarnia na kołach, ale jaka. Profesjonalnie przerobiony rower z maszyną do przygotowywania pysznej kawy.
Czytaj całość
Dodano 16 września 2008 | Dodał: admin
Zapłać ile chcesz za obiad.
To nowe typy restauracji, które właśnie powstają w największych miastach świata. Klienci w nich decydują ile zapłacić za posiłek. Jedynie cena napojów i drinków jest ustalona, a cała reszta dowolna.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  >  >>