PrzejdźNaSwoje   >   gastronomia
Tag: gastronomia
Dodano 16 września 2008 | Dodał: admin
ZenBurger - czyli zdrowy pomysł na firmę
Rewolucja w świecie Fast foodów Innowację na rynku amerykańskim wprowadzić chce firma Zen Burger. Zamierza podawać Fast foody z naturalnych, wegetariańskich składników, które wyglądem i smakiem przypominać będą mięso, nie będą one jednak miały negatywnego wpływu na zdrowie klientów.
Czytaj całość
Dodano 16 września 2008 | Dodał: admin
Wegetariańskie restauracje pomysłem na biznes
Vegetarisch, veganisch, gut! Jakiś czas temu pisaliśmy o pomyśle na biznes jakim jest prowadzenie wegetariańskich fast foodów. Okazało się, że rynek ten jest w rozkwicie i pojawiło się kilka nowych sieci oferujących „zdrowe” burgery.
Czytaj całość
Dodano 14 września 2008 | Dodał: admin
Ogórki ze smażoną papryką - pomysłem na biznes
Jak z firmy produkującej smakowe ogórki konserwowe zrobić dochodowy interes? Wystarczy przeczytać ten artykuł. Pomysł na biznes stary jak świat – ogórki w słoikach, ale dzięki dodatkom jest tak unikalny.
Czytaj całość
Dodano 14 września 2008 | Dodał: admin
Bar sałatkowy pomysłem na biznes
Czy zastanawialiście się kiedyś, czy można osiągnąć sukces inwestując w sałatki. Okazuje się że tak. Dowodem na to jest dwóch finansistów, którzy zrezygnowali z dotychczasowych posad, żeby spróbować swoich sił w branży gastronomicznej.
Czytaj całość
Dodano 14 września 2008 | Dodał: admin
BenAndJerry - lodziarnia pomyslem na biznes
Ben and Jerry. Odnosząca na całym świecie sukcesy sieć wyśmienitych lodów, nie znana w Polsce postanowiła wprowadzić krem do ust. Ale nie byle jaki, tylko smakujący dokładnie jak ich najlepsze odmiany lodów. Jeżeli jeszcze nie próbowałeś ich lodów, to nadszedł najwyższy czas.
Czytaj całość
Dodano 13 września 2008 | Dodał: admin
Podniebna restauracja pomysłem na własny biznes
Od ponad roku pewna Belgijska firma prowadzi podniebną restaurację. Każdy kto chciałby otworzyć taką działalność gospodarczą powinien przeczytać ten artykuł. Jak z szalonego pomysłu zrobić dochodowe przedsięwzięcie.
Czytaj całość
Dodano 12 września 2008 | Dodał: admin
Ekologiczna restauracja serwująca hamburgery?
Burgerville jest jedna z sieci serwujących hamburgery w Stanach Zjednoczonych. Do niedawna byli jednymi z największych konkurentów dla takich gigantów jak McDonald, BurgerKing.
Czytaj całość
Dodano 11 września 2008 | Dodał: admin
Ręcznie robiona, najlepsza czekolada pomysłem na własny biznes
Czekolada zawsze była świetnym pomysłem na własny biznes. Nie od dziś wiadomo, że najlepszymi klientami są ... stali klienci, a ci do dobrej cukierni zawsze wracają. To już jest przemysł, który zaczyna się gwałtownie rozwijać.
Czytaj całość
Dodano 16 czerwca 2008 | Dodał: admin
Aromatyczna kawiarnia pomysłem na firmę
Pisaliśmy już wcześniej o tym , że w Polsce w dynamiczny sposób będą się rozwijać kawiarnie. Starbucks już podpisał umową i będzie rozwijał siec w Polsce. Ruch chce stworzyć w swoich kioskach kawiarnie.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5