PrzejdźNaSwoje   >   grill
Tag: grill
Dodano 23 listopada 2014 | Dodał: Robert
One Light Charcoal wygodny sposób na grillowanie
Pewnego słonecznego dnia Felipe Correa postanowił wprowadzić zmiany do swojej ulubionej rozrywki- grillowania. Każdy etap BBQ sprawiał mu ogromną przyjemność, oprócz jednego- rozpalania paleniska.
Czytaj całość
Dodano 16 listopada 2014 | Dodał: Robert
Pływaj i grilluj z BBQ-DONUT
W Gdańsku, przy restauracji Miasto Aniołów działa jedyna w Polsce i na świecie okrągła łódź BBQ-DONUT® z możliwością grillowania. Każdy może zostać kapitanem pływającego grilla.
Czytaj całość
Dodano 09 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Grillowany ser z ciężarówki
Pomysłów na to co można zrobić ze zwykłej ciężarówki w naszym serwisie jest już sporo. Choćby mobilna kwiaciarnia, mobilny catering, czy luksusowa restauracja na kołach. Teraz, przedstawimy podobny pomysł na biznes, który znaleźliśmy w USA.
Czytaj całość
Dodano 27 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Grilluj i zarabiaj
Grillowanie na balkonie czy w mieszkaniu? Myślisz, niemożliwe. Przedstawimy pomysł dzięki któremu tę, jakże lubianą przez większość ludzi, czynność będzie można wykonywać praktycznie wszędzie. Nie straszny będzie nawet deszcz czy mróz.
Czytaj całość
Dodano 20 marca 2010 | Dodał: Mkitas
Ozpig konkurencją dla grilla
Moda na BBQ i jedzenie na świeżym powietrzu dotarła już do Polski. Na rynku nie znajdziemy jednak wielu urządzeń do gotowania poza przeróżnymi rodzajami grilla. Zagranicą w ofercie pojawiają się nowe przenośne kuchnie, które z sukcesem szturmują ogrody i biwaki.
Czytaj całość
Dodano 19 listopada 2009 | Dodał: Robert
FlameDisk nowy sposób na grilla
Jak większość ciekawych wynalazków pierwszy prototyp FlameDisk powstał w garażu. Do czasu premiery w 2008 roku, firma Sologear przetestowała ponad 500 egzemplarzy tego innowacyjnego wkładu do grilla.
Czytaj całość
Dodano 15 lipca 2009 | Dodał: Robert
6 nowych wcieleń grila
Grilowanie zawsze sprawia przyjemność, ale co zrobić żeby weekendowe obiady nabrały nowego smaku? Przedstawiamy kilka sprawdzonych sposobów!
Czytaj całość
Dodano 15 lipca 2009 | Dodał: Robert
Grill wolności pomysłem na firmę
Firma Freedom grill zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem akcesoriów świetnie nadających się na rodzinne wypady za miasto, biwak czy camping. Ich najnowszy produkt Freedom Grill FG-50 zdobył szereg nagród w tym prestiżową Narodowej Organizacji BBQ.
Czytaj całość
Dodano 15 maja 2009 | Dodał: Robert
Nowa Polska tradycja - grill
Prezydent ze swoim bratem ostatnio dość często wraca do rodzącej się w Polsce tradycji. Tradycji grilla. Jarosław potwierdził, że za jego rządów w Polsce smażenie na wolnym powietrzu (synonim zamożność i demokracji) nabrało znaczenia.
Czytaj całość
Dodano 18 kwietnia 2009 | Dodał: admin
Blitzgrill pomysłem na płomienny biznes
Niedaleko od naszego kraju bo w kolonii ma swoja siedzibę bardzo ciekawe studio projektowe i firma produkcyjna. Radius. Bo tak właśnie została nazwana. Przedstawiła ostatnio interesujący produkt a mianowicie grill – Blitzgrill.
Czytaj całość
1  2  >  >>