PrzejdźNaSwoje   >   iphone
Tag: iphone
Dodano 25 września 2012 | Dodał: Robert
Drewniane „ubranko” dla iPhone'a
Kiedy myślimy o jakimś etui, pokrowcu czy ochronnej obudowie do iPhone'a to zazwyczaj myślimy o czymś „plastikowym”. Całkiem niedawno powstała firma w Irlandii, która produkuje takie dodatkowe ochronne obudowy, ale na szczęście nie z plastiku tylko z litego drewna.
Czytaj całość
Dodano 09 sierpnia 2011 | Dodał: Robert
Masz iPhona i problem z samochodem? Rozwiązane.
Zdarzyło ci się ze w trakcie jazdy bądź stając w korku na tablicy przyrządów podświetliła się kontrolka silnika? Na pewno. Teraz możesz sprawdzić co się stało i to bez umawiania się z mechanikiem.
Czytaj całość
Dodano 29 marca 2010 | Dodał: Mkitas
Zrób z iPhona prawdziwy telewizor...
Odkąd iPhone jest dostępny w sprzedaży (2007 rok) jego nazwa stała się synonimem nowoczesności i swoistego stylu. Dziś nie ma już zakątku świata, w którym nie znalazłoby się dziesiątków tysięcy jego użytkowników. Choć sprzedaje się w milionach egzemplarzy wytworzył całkiem inną nową gałąź przemysłu.
Czytaj całość
Dodano 18 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Naprawa iPodów pomysłem na biznes
Ciekawa niszę na rynku odkryli pewni studenci z Ameryki czyniąc jednocześnie z niej ciekawy pomysł na biznes. Naprawa iPodów. Już wcześniej pisałem o firmie zajmującej się naprawą uszkodzonych iPodów.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Naprawa iphona, ipoda pomysłem na własny biznes
Na fali popularności iPhona może warto zainwestować w firmę zajmującą się skupem i naprawą zepsutych urządzeń firmy Apple. Jedna z takich witryn właśnie odnosi duży sukces za granicą w stanach. Na ich stronie wybierasz model podajesz co mu jest a oni go wyceniają i podaja koszty przesyłki do nich.
Czytaj całość