PrzejdźNaSwoje   >   kwiaty
Tag: kwiaty
Dodano 31 sierpnia 2014 | Dodał: nicky
Eko-pomysł: Ołówki, które kiełkują
Ołówki z opcją sadzenia roślin. Tak w skrócie można powiedzieć o produkcie, który łączy naturę, zieleń i piśmiennictwo w jedną całość.
Czytaj całość
Dodano 19 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
myURBIO pomysłem nie tylko na domowy ogródek
Zieleń w domu to istotny element wystroju każdego wnętrza. Jeśli lubisz towarzystwo roślin, które dają Ci poczucie bliskości z naturą czy nawet są Twoją pasją to planowanie domowej zieleni nie zawsze wychodzi tak, jakbyśmy tego chcieli. Wówczas można skorzystać z usług projektanta zieleni lub dostępnych, gotowych rozwiązań i zaprojektować ją jednak samodzielnie.
Czytaj całość
Dodano 14 września 2012 | Dodał: Robert
Mobilna kwiaciarnia pomysłem na biznes
Coraz wyższe czynsze za wynajęcie lokalu w niektórych miastach Stanów Zjednoczonych powoduje, że ludzie intensywniej szukają alternatywnych pomysłów na biznes. Na taki pomysł wpadła mieszkanka Los Angeles, która otworzyła firmę The Flower Truck.
Czytaj całość
Dodano 20 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Doniczka bez barier
Pomysł dla osób szukających doniczki balkonowej, która nie potrzebuje montażu oraz dodatkowych uchwytów.
Czytaj całość
Dodano 18 lipca 2012 | Dodał: Robert
Hotel dla roślin
Coraz więcej jest na naszym rynku hoteli dla psów i kotów, zresztą to nas już nie dziwi. Ale czy ktoś pomyślał np. o naszych, równie ukochanych co zwierzęta, roślinkach?
Czytaj całość
Dodano 05 lipca 2012 | Dodał: Robert
Doniczka zamiast lampy
Jak wielu posiadaczy ogrodów zastanawia się na zainstalowaniem w nim oświetlenia. A to w postaci jakiś np. lamp solarnych, światełek czy innych dających światło wynalazków. Tak, aby oprócz funkcji praktycznej spełniało to również funkcję estetyczną.
Czytaj całość
Dodano 26 czerwca 2012 | Dodał: Robert
Ogród na ścianie
Ilu ludzi mieszkając w mieście pełnym spalin, hałasu, zanieczyszczonego powietrza nie chciało by choć na chwilę odetchnąć, zrelaksować się na łonie natury, zwyczajnie odpocząć od nudnej, szarej codzienności? Z pewnością większość z nas.
Czytaj całość
Dodano 22 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Kwitnący biznes
Praktyczne pomysły na długotrwałe przechowywanie kwiatów są niezbędne. Gwarantują dłuższą świeżość, wygodę, lepszy wygląd kwiatów, a co za tym idzie zwiększają zyski florystów.
Czytaj całość