PrzejdźNaSwoje   >   ładowarka
Tag: ładowarka
Dodano 24 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Solarne bikini pomysłem na biznes
Przedstawimy pomysł, jak najlepiej naładować np. telefon komórkowy na plaży. Nie będziemy kazali szukać kontaktu. Wystarczy mieć na sobie Solar Bikini, projektu pewnego Amerykanina
Czytaj całość
Dodano 12 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Dmuchana lampa pomysłem na biznes
Dwie absolwentki wydziału architektury Uniwersytetu Columbia zaprojektowały lampę LuminAID, którą oprócz zastosowania turystycznego można wykorzystać wszędzie tam, gdzie ludzie są pozbawieni stałego dostępu do energii elektrycznej – czy to na skutek biedy czy klęski żywiołowej.
Czytaj całość
Dodano 12 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Uliczna ładowarka pomysłem na biznes
Jeśli rozładowała Ci się komórka czy laptop a przebywasz w miejscu, w którym nie masz dostępu do gniazdka z prądem co wtedy? W Portugalii na przykład niedługo tego problemu nie będzie, ponieważ na ulicach staną publiczne, darmowe ładowarki słoneczne.
Czytaj całość
Dodano 23 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Turystyczna ładowarka solarna
Jeśli jesteś podróżnikiem, turystą czy np. żołnierzem lub osobą zamieszkującą rejon o słabej infrastrukturze i masz często problemy ze znalezieniem źródła energii potrzebnej do zasilania przenośnych urządzeń lub zwyczajnie chciałbyś pograć w swoją ulubioną grę na komórce ale padła Ci bateria wówczas z pomocą może przyjść Solarmonkey Adventurer.
Czytaj całość
Dodano 22 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Nietypowa energia
Temat energii pojawia się w naszym serwisie bardzo często. W zasadzie nie ma się czemu dziwić. W końcu to, w naszym życiu, najbardziej elementarna rzecz. Dlatego prezentujemy ciekawy sposób na czerpanie energii w zasadzie bez zużywania prądu.
Czytaj całość
Dodano 13 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
PowerPot - gotujesz i ładujesz
Co jakiś czas prezentujemy proste, a zarazem genialne w swojej prostocie różnego rodzaju ładowarki. Nie będzie zaskoczenia i znów pokażemy pomysłowy sposób na naładowanie baterii w naszym telefonie. Tym razem użyty zostanie do tego celu... garnek.
Czytaj całość
Dodano 09 lipca 2012 | Dodał: Robert
Quirky Ray - solarna ładowarka
W naszym serwisie mamy już sporo artykułów na temat różnego rodzaju ładowarek, jednakże o takiej jeszcze nie pisaliśmy. Urządzenie genialne a zarazem proste.
Czytaj całość
Dodano 28 lipca 2010 | Dodał: Robert
Skross nowe uniwersalne ładowarki
Firma PRINTin uruchomiła nowy program sprzedaży resellerskiej niedostępnych do tej pory w Polsce produktów szwajcarskiej firmy WorldConnect AG. Zaawansowane technologicznie ładowarki i adaptery do prądu powstałe z myślą o turystach i podróżujących biznesmenach wstrzelają się w niszę, jaka istnieje na polskim rynku tego typu urządzeń.
Czytaj całość
Dodano 10 lutego 2010 | Dodał: Robert
Padł Ci telefon – przeczytaj podobną historię!
CnnMoney. Paul King musiał się szybko przedostać na lotnisko w Pittsburgu w Usa w roku 2006. Gdzie odkrył że jego telefon nie działa – rozładował się. Co gorsza w kieszeni znalazł klucze do mieszkania studenckiego swojej koleżanki. Jeżeli jej teraz nie poinformuje to nie będzie mogła wejść, ale jak to zrobić nie mając numeru, który jest w niedziałającym telefonie?
Czytaj całość
Dodano 01 stycznia 2009 | Dodał: Robert
WildCharger czyli indukcyjne ładowanie komórki
Indukcyjne ładowanie komórek. WildCharge postanowiło zmienić sposób ładowania telefonu komórkowego. W jaki sposób? Przede wszystkim w prosty i nowoczesny. Oferując specjalną nakładkę na telefon komórkowy każdy może w obsługiwanych przez system modelach zapomnieć o ładowaniu. Technologia jest całkowicie bez kablowa.
Czytaj całość