PrzejdźNaSwoje   >   marketing
Tag: marketing
Dodano 08 maja 2010 | Dodał: Robert
ThirstSolution innowacyjnie zaspokoi pragnienie
Napoje są integralną częścią każdej uroczystości. Ich serwowanie wcale nie musi być nudne ani oklepane. Może uatrakcyjnić spotkanie i sprawić, że zostanie ono zapamiętane.
Czytaj całość
Dodano 21 grudnia 2009 | Dodał: Robert
Agencja oferuje reklamy z mchu i bakterii
Kilka miesięcy temu na łamach przejdznaswoje.pl opisywaliśmy nietypową agencję reklamową, wykonującą czasowe reklamy z morskiej słonej wody.
Czytaj całość
Dodano 29 września 2009 | Dodał: jacek555
Piaskowa reklama pomysłem na sukces
Na krajowym rynku działa firma, która oferuje unikatową formę reklamy. Rzeźby z piasku uświetniają wydarzenia i promują przedsiębiorstwa.
Czytaj całość
Dodano 24 września 2009 | Dodał: Robert
Inteligentna reklama na kółkach pomysłem na biznes
Reklama, która budzi zaciekawienie, przyciąga uwagę i zawsze towarzyszy grupie docelowej to marzenie wielu speców od marketingu. Przedsiębiorstwo Xselect sprawia, że wizja ta staje się jak najbardziej realna.
Czytaj całość
Dodano 06 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Nowe wcielenie Bum Box’a pomysłem na firmę reklamową
Bum Box to rewelacyjny wynalazek na uroczystości w plenerze: koncert, film, festiwal i na zwykłe wyjście do parku. Ten Australijski produkt daje wygodę użytkownikom, a specom od marketingu niezwykłą możliwość zareklamowania swoich usług.
Czytaj całość
Dodano 01 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Outsourcing szafy pomysłem na biznes
Ogólnoświatowy kryzys gospodarczy wymusza dziwaczne zachowania i pobudza do twórczego myślenia. Przedstawiamy innowacyjny portal i jego autora, który postanowił stać się chodzącą reklamą.
Czytaj całość
Dodano 24 lipca 2009 | Dodał: Robert
Kosmiczny pomysł na nieziemski marketing
Moon Publicity daje przedsiębiorcom i przyszłym inwestorom niepowtarzalną szansę. Dzięki firmie, ich reklamy będą mogły być widoczne na całej Ziemi.
Czytaj całość
Dodano 19 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Jak wypromować się za grosze?
Obecnie przedsiębiorcy na całym świecie zastanawiają się nad jednym: jak ciąć koszty i nie tracić klientów. Zespół przejdznaswoje.pl wybrał najciekawsze i skuteczne pomysły na promocję za grosze.
Czytaj całość
Dodano 19 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Agencja reklamowa Nil. Zapłać ile chcesz.
Założyciele tej rewolucyjnej agencji reklamowej mówią o sobie, że ich DNA ma cyfrowy zapis. W rzeczy samej, ich pomysł jest zrazem banalny i przełomowy. Ich zdaniem marketing ewoluował i nie jest już pojedynczą strategią, którą można obrać, tylko nieustannym dialogiem z klientami i rynkiem.
Czytaj całość