PrzejdźNaSwoje   >   moda
Tag: moda
Dodano 30 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Torby z poduszek powietrznych pomysłem na biznes
Znaleźliśmy kolejny pomysł na to, jakie nietypowe materiały można wykorzystac do produkcji damskich torebek. Są to poduszki powietrzne, niegdyś zamontowane w samochodach. Dzięki pewnym osobom otrzymują one nowe życie. I daleko nie trzeba szukac, gdyż biznes pochodzi z naszego krajowego podwórka.
Czytaj całość
Dodano 24 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Solarne bikini pomysłem na biznes
Przedstawimy pomysł, jak najlepiej naładować np. telefon komórkowy na plaży. Nie będziemy kazali szukać kontaktu. Wystarczy mieć na sobie Solar Bikini, projektu pewnego Amerykanina
Czytaj całość
Dodano 23 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Oprawki okularów z ludzkich włosów pomysłem na biznes
Do wyrobu biżuterii używano już wielu materiałów, choćby kociej sierści czy śmieci. Brytyjskie Studio Swine zaprojektowało i stworzyło okulary z... ludzkich włosów.
Czytaj całość
Dodano 02 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Torebki ze starych butów pomysłem na biznes
Torebki wykonywane są już praktycznie z każdego rodzaju materiału. Przedstawimy Wam pewną firmę, która przerabia stare kowbojskie buty na oryginalne, stylowe, jedyne w swoim rodzaju, damskie torebki.
Czytaj całość
Dodano 31 lipca 2012 | Dodał: Robert
Zaprojektuj swój biznes
Kolejny nasz rodak, a raczej rodaczka Pani Agnieszka Dachterska pokazuje, że mając marzenia warto dążyć do ich realizacji, po to aby poprzez uszczęśliwienie siebie uszczęśliwiać innych.
Czytaj całość
Dodano 07 pażdziernika 2009 | Dodał: Taya_Qeel
Modna niespodzianka czyli pomysł na odświeżenie garderoby
Ubrania, nawet te najlepsze, mają to do siebie, że często się nudzą. Co zrobić z nie noszonymi od miesięcy kawałkami garderoby? Portal z Cambridge pomaga się ich pozbyć w niecodzienny sposób.
Czytaj całość
Dodano 18 września 2009 | Dodał: Robert
Dżinsowa Terapia modnym pomysłem na biznes
Internetowy szpital dla jeansów powstał niedawno w Stanach Zjednoczonych. Denim Therapy to firma stworzona przez pasjonatów, którzy w oparciu o specjalną technologię przywrócą świetność ulubionym spodniom z denimu.
Czytaj całość
Dodano 31 lipca 2009 | Dodał: Robert
Pomysł na torebkę jak z billboardu
Czy zastanawialiście się kiedyś co dzieje się z plakatami, kiedy opuszczą już swoje miejsca na billboardach. Okazuje się, że niektórzy z nas noszą je na sobie.
Czytaj całość
Dodano 29 lipca 2009 | Dodał: Robert
Skarpetkowy abonament
Każdy mężczyzna wie jak to jest gdy szuka się rano skarpetek. W każdej szufladzie, pralni i innych zakamarkach. Nawet gdy uda odnaleźć się jedną, ta druga nigdy się nie pojawi. Moskiewski usługodawca na szczęście wie jak rozwiązać ten problem.
Czytaj całość
Dodano 27 lipca 2009 | Dodał: Robert
Torebka bezpieczeństwa pomysłem na biznes
Kiedy małżeństwo Harvey’ów montowało pasy bezpieczeństwa w swoim starym samochodzie z lat 50, Melanie wpadła na pewien pomysł. Z pasów zrobiła sobie damską torebkę pasującą do wnętrza pojazdu.
Czytaj całość
1  2  >  >>