PrzejdźNaSwoje   >   moda
Tag: moda
Dodano 13 czerwca 2009 | Dodał: admin
Termin 'Lifestile'
Termin Lifestyle został wymyślony przez austriackiego psychologa Alfreda Adler’a już w 1929 roku, jednak w jego obecnym znaczeniu pojawił się na początku lat 60ych.
Czytaj całość
Dodano 20 stycznia 2009 | Dodał: Robert
Przymierz zanim kupisz...oczywiście przez internet
Coraz więcej dużych sklepów z ubraniami szuka możliwości sprzedaży przez internet. Tak jak stroną porno zawdzięczamy odkrycie strumieniowego przesyłania plików multimedialnych, płatności przez telefony komórkowe tak w niedługim czasie sklepom oprogramowania do wirtualnego przymierzania.
Czytaj całość
Dodano 21 grudnia 2008 | Dodał: Robert
Galanteria i powrót do przeszłości
Przedmioty wykonane z materiałów przetworzonych od razu otrzymują przedrostek „eko”, lub określenie „zielony”. Jednak nowa gama niemieckich produktów galanteryjnych wykracza daleko poza tę sferę.
Czytaj całość
Dodano 11 listopada 2008 | Dodał: Robert
Grasz w golfa i jesteś kobietą? Ten pomysł jest dla Ciebie
Golf dla kobiet W kwietniu 2004 Jennifer Glaspie zauważyła jak bardzo nie znosi swoich spodni do golfa. Wówczas jej przyjaciel zwrócił jej uwagę, że skoro tak narzeka mogłaby sama zrobić kolekcje mody do gry w golfa dla kobiet. A ona odpowiedziała, że to wcale nie jest taki głupi pomysł. Od słów do czynów. Po analizie rynku okazało się, że brak jest jakichkolwiek producentów nakierowujących swój produkt na kobiety.
Czytaj całość
Dodano 19 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Piekne lampy pomysłem na biznes
Minionej wiosny w czasie Salone de Mobile w Mediolanie, obecność młodej projektantki Pieke Bergman nie mogłą zostać nie zauważona. Jej flagowym dziełem jest kolekcja lamp stworzona we współpracy z Royal Leerdam Crystal, w technologii LED.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
100 mln $ zmienia życie
Życie wydaje się dużo prostsze kiedy masz 100 mln $. Nawet kiedy złamiesz nogę tańcząc na weselu brata to żaden problem. Mr. Jacobs i jego brat sprzedawali na początku na ulicy wprost z samochodu koszulki tak zwane t-shirt, kiedy w końcu postanowili założyć własną firmę sprzedającą i produkującą koszulki. Jak nie wierzysz to wyobraź sobie że sprzedali już ponad 20 mln koszulek.
Czytaj całość
<<  <  1  2